• His

 • Kelebeğin İzinde Likya Turu 5 Gece Konaklama

1.Gün:

Gece Yolculuğu


Kalkış Noktalarımız;

*21:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı

*22:00 Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan (Dolmabahçe Lunaparkı Karşısı)

*23:00 Zeynep Kamil Açık Oto Pazarı Parkı

*23:15 Kartal Köprüsü

*23:30 Çayırova MC Donalds önünden katılacak değerli misafirlerimiz ile ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün

İstanbul – İzmit – Bursa – İzmir – Aydın – Dalyan – Kral Mezarları – İztuzu Plajı – Caretta Caretta – Göcek – Fethiye


02:45 Bursa Özdilek Önü – Hilton Otel Yanından katılacak olan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Susurluk’ta vereceğimiz ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir (06:30 İzmir Manisa Kavşağı – Ege Üniversitesi Girişi önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması) üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk'a ulaşıyoruz. Selçuk'ta verilen serbest kahvaltı molası sonrasında Aydın – Çine üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz. Burada nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz Gölü`nü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli tekne turunda Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. (1. Tekne Turu) Burada rehberimizin yapacağı anlatımların ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya'nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajı`na ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasının ardından tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz ve Fethiye'de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Selçuk'ta serbest alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Caunos Restaurant öğle yemeği (Açık büfe) (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Oteller


3.Gün:

Tam Gün Oniki Adalar Tekne Turu – Katrancı Koyu – Kızılada – Yassıca Adalar


Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak Fethiye Marina`ya hareket ediyoruz. Fethiye Marinada bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmaktadır. (2.Tekne Turu) (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonunda tekrar Fethiye Marina'ya ulaşıyoruz. Bu güzel mavi yolculuğun ardından otobüsümüze binip Kargı mevkiinde bulunan Yöresel Ürünler Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Vereceğimiz alışveriş molası ardından tekrar otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Fethiye gecelerini yakından tanımak isteyen misafirlerimizle lobide buluşuyoruz. (Ekstra)


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


4.Gün:

Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Tam Gün Fethiye Dalış Turu – Tam Gün Jeep Safari – Saklıkent – Gizlikent – Yakapark


Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirebilir, arzu eden misafirlerimiz ise onlar için Ekstra olarak düzenlenecek olan 3 farklı turdan birini seçebilirler.


1. Aktivite: Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra) aracımızla otelimizden ayrılarak Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Burada bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz ’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuaz denizin keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar yer almaktadır. (3.Tekne Turu) Tekne turumuzun bitiminde Belcekız sahiline yanaşıyor ve otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz.


2.Aktivite: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen aracımızla otelimizden ayrılarak dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkânı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı bulacağız. Bu keyifli günün sonuna doğru Fethiye’de bulunan otelimize dönüyoruz.


3.Aktivite: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerimizle tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyamayacağımız su savaşları yaparak ‘İskender’in Mağarası’na ulaşıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kentini görerek, Yakapark’ta öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Gizlikent Şelalesi gezisi ve Saklıkent Kanyonunda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz buradaki macera parkurunda zıpline, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle Fethiye gecelerinde eğlenmek üzere lobide buluşuyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Jeep safari ve tekne turlarında ödenen tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri

5.Gün:

Xanthos – Kalkan – Kaş – Kekova Tekne Turu – Batık Şehir – Simena Köyü


Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak Antik çağdaki Likya devletinin başkenti ve 3 oyla temsil edilen Xanthos şehrine ulaşıyoruz. Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde antik şehri geziyoruz. Göreceğimiz yapılar arasında Harpyler Anıtı, Antik Tiyatro, Likya tipi mezarlar, Antik yol, Agora, Bazilika gibi antik yapılar bulunmaktadır. Çekeceğimiz fotoğraflar sonrasında buradan ayrılarak mükemmel manzaraya sahip Kalkan'a ulaşıyoruz. Güzel manzaraları takiple Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı`na geliyoruz. Ve bu güzel plajda kısa bir yüzme molası vererek Akdeniz'in serin sularının tadını çıkartıyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada yüzme molası verilemeyebilir). Ardından Kaş'a ulaşıyoruz. Güzel manzarasında vereceğimiz fotoğraf molasını takiben Kekova`nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü`ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık şehir tekne turuna başlıyoruz. (4.Tekne Turu) Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası ve denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir yer almaktadır. Tekne turumuz esnasında Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Tersane Koyu gibi yerler yer almaktadır. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek Fethiye'deki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle Fethiye gecelerinde eğlenmek üzere lobide buluşuyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Kekikle Soslandırılmış ızgara tavuk, makarna, 2 çeşit Meze, salata) (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


6.Gün:

Kayaköy – Ölüdeniz (Belcekız Plajı) – Patara – Letoon


Dileyen misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) (Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.)

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelimizden hareketle Likya devletinin en önemli dinsel merkezi olan ve sayısız tapınağa sahip tanrıça Leto adına yapılmış, Letoon antik şehrine ulaşıyoruz. Burada otobüsümüzden inerek rehberimizden Tanrıça Leto'nun mitolojik hikâyesini dinleyip antik şehirdeki tapınakları geziyoruz. Ardından buradan ayrılarak bu sefer Likya devletinin en önemli limanlarından olan Patara'ya ulaşıyoruz. Antik şehir içerisinden otobüsümüz ile geçerek Patara Sahili`ne ulaşıyoruz. Altın sarısı kumlarında verilen uzun yüzme molasını takiben tekrar otobüsümüze binerek bir başka muhteşem plaja, Ölüdeniz’e ve Belcekız plajına doğru yol alıyoruz. Bu güzel plajın tadını çıkarttıktan sonra tekrar otobüse binerek bu sefer eski bir Rum köyü olan ve hayalet köy olarak bilinen Kayaköy'e gidiyoruz. 1924 mübadele yıllarında terk edilen bu köyde rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Ardından tekrar otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle Fethiye gecelerinde eğlenmek üzere lobide buluşuyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Restorant da serbest olarak alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


7.Gün:

Göcek – Tam Gün Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Azmak Çayı – Aşıklar Yolu – Aydın – Şirince – İzmir – Bursa – İstanbul


Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Akyaka’ya doğru hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde Göcek’i panoramik olarak gördükten sonra evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova Tekne Turu (5. Tekne Turu) Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidonun sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okaliptüs Ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Burada çekeceğimiz fotoğrafların ardından otobüsümüze binerek Aydın üzerinden akşamüstü saatlerinde 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve şarapları ile ünlü Şirince köyüne geliyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar sonrasında verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada akşam yemeklerini alabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra İzmir – Bursa – İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Tavuk schinitzel, makarna, salata, meyve ya da ızgara  Çipura, makarna, salata, meyve) (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)


8.Gün:

Gece Yolculuğu


Yaklaşık 7,5 saatlik bir yolculuktan sonra, sabah saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka His Travel organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.

 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • 4 Tekne Turu
 • His Travel Güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Müze Kart Ücreti


GENEL ŞARTLAR:

 

 • Tur sirküsü yayımlandığı tarih itibarı ile geçerlidir. Yeni sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Turlarımız; otel konaklaması, rehberlik hizmetleri, ulaşım hizmetleri ve tur programı olarak bir bütünü oluşturmaktadır. Ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, programda yer alan çevre gezileri v.b gibi söz konusu hizmetlerin ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Mücbir sebepler ya da tura katılan misafirlerimizin, rehberimiz tarafından belirlenen saatlere uymayarak, programın aksamasına sebep olmaları durumunda programda yer alan bazı yerlerin gezilememesinden His Travel sorumlu tutulamaz.
 • Rehberimiz aslına sadık kalmak şartı ile tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Ücretsiz çocuk uygulaması ya da çocuk indirimleri, çocukların odada iki yetişkin yanında kalması şartı ile geçerlidir.
 • Ücretsiz çocuk uygulaması ya da çocuk indirimleri tek bir çocuk için geçerlidir.
 • Konaklama yapılacak olan otellerin bazılarında, 0/6 yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir.
 • Turun gerçekleşebilmesi için yeterli sayıya ulaşılmadığı taktirde, His Travel önceden misafirlerine bildirmek şartı ile tur programını iptal etme, bir sonra ki doluluk olan tarihe kaydırma ya da katılım sayısına göre uygun olan bir araçla tur programını gerçekleştirme hakkına sahiptir. Turun iptali ya da tarih değişikliği durumunda His Travel iptali veya değişikliği bizzat bildirmekle yükümlüdür.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar His Travel’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda His Travel misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Otobüs ile gerçekleştirilen uzun tur programlarında, oturma düzeninde rotasyon uygulaması yapılacaktır.
 • Otobüs ile gerçekleştirilen tüm turlarda, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve rehber yardımcısına aittir.
 • Rezervasyon esnasında hiçbir şekilde ve hiçbir kimseye, koltuk numarası sözü ve garantisi verilmemektedir.
 • Zorunlu seyahat sigortası tur ücretinin içinde yer almaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir. Tedavi masraflarını karşılamaz.
 • Misafirler ekstra olarak satın alabilecekleri, iptal ve iade güvence paketi ile satın alınan turun başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, sebep belirtmeden iptal etme ve ücret iadesi alma hakkına sahip olacaklardır.
 • İptal ve iade güvence paketi; 2000 TL’ye kadar olan rezervasyonlarda 20,00 TL, 2.000,00 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1’i kadardır. Minimum 3 gece konaklamalı turlarda geçerli olup 3 gecenin altında konaklama olan turlarda iptal ve iade güvence paketi kullanılamamaktadır.
 • Uçak ile gerçekleştirilecek olan turlarda ‘‘ekonomik sınıf’’ biletleri kullanılmaktadır. His Travel katılımcı sayısına bağlı olarak tur programı aynı kalmak şartı ile havayolu değişikliğine gidebilir.
 • Uçak ile gerçekleştirilecek olan turlarda ilan edilen fiyatlar, en düşük sınıftan açılış fiyatlarıdır. His Travel bilet fiyatlarında ki artışı tur fiyatlarına yansıtılabilir.
 • Uçak ile gerçekleştirilecek olan turlarda ki iptal durumunda, havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal ve iade güvence paketi uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
 • Müze kart ücretleri tur programına dahil değildir. Turumuzda müze kart verilmemektedir.
 • Müze kartın geçersiz olduğu tüm müze ve ören yerleri girişlerinde, giriş ücretleri misafirlerimiz tarafından karşılanmaktadır.
 • Tur ücretleri; konaklama, ulaşım, çevre gezileri, rehberlik hizmetleri ve araç içi ikramları kapsamaktadır.
 • Gezi boyunca verilecek olan molalarda kullanılacak olan tesisler, hizmet kalitesi aynı olmak şartı ile değiştirilebilir.
 • Tur programlarında yer alan ve ekstra olarak belirtilen tüm turlar belirli kişi sayısına ulaşıldığı taktirde yapılmaktadır. Hava şartları veya mücbir sebepler doğrultusunda iptal edilen ekstra turlardan, His Travel sorumlu tutulamaz. Yukarıda ki sebeplerden dolayı yapılamayan ekstra tur ücretleri, misafirlerimize iade edilecektir.
 • Tur fiyat listesinde belirtilen otel isimleri; His Travel’ın öncelikli konaklama yaptıracağı otellerdir. Ancak bölgelerde ki yoğunluk ya da mücbir sebepler doğrultusunda, aynı standartlarda olmak şartı ile His Travel konaklama yapılacak olan otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
 • His Travel tur rezervasyonlarında kayıtlı olan misafir sayısına uygun araç tipi ile turu gerçekleştirme hakkına sahiptir. Tura kayıtlı rezervasyon sayısına göre kullanılacak olan araçlar aşağıda belirtildiği gibidir.
 • OTOBÜSLER: (28-46 arası kişi sayılarında kullanılır)
 • MERCEDES Travego & Tourismo : 46+1+1 Koltuklandırma, ABS, ASR, klima, karoseri indirme kaldırma sistemi, tempomat (Hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD Monitör, soğutucu dolap, okuma lambaları, ses ve mikrofon sistemi. (Cep telefonu kullanılabilir)
 • MAN Fortuna : 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı. (Cep telefonu kullanılabilir)
 • NEOPLAN Cityliner-Tourliner : 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (Cep telefonu kullanılabilir)
 • MİTSUBİSHİ Safir : 54+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (Cep telefonu kullanılabilir)
 • MİDİBÜSLER: (17 -27 arası kişi sayılarında kullanılır)
 • OTOKAR SULTAN- ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ : 27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, soğutucu dolap, klima, ses sistemi, 15 inç LCD monitör, yatar otobüs koltuklu, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
 • MİNİBÜSLER: (10-16 arası kişi sayılarında kullanılır)
 • VOLKSWAGEN WOLT- MERCEDES SPRİNTER : 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
 • UYARI: Yukarıda bulunan mevcut tur programı His Travel tarafından, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun bir şekilde, 04.01.2020 tarihinde özel olarak yazılıp hazırlanmıştır. Tüm hakları His Travel a aittir. Kopyalanıp çoğaltılarak, farklı yerlerde ve acentelerde kullanılmasından kaynaklı doğacak sorunlardan, His Travel sorumlu tutulamaz.


Kelebeğin İzinde Likya Turu 5 Gece Konaklama

 • Macera
 • Gurme
 • Tatilden Fazlası
Tur Süresi
1 Gün
Rehber Dili
Türkçe