• His

 • Bulutların Üzerinden Sınır Ötesine Batum 5 Gece Konaklama

1.Gün :

Gece Yolculuğu


Kalkış Noktalarımız;

*21:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı

*22:00 Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan (Dolmabahçe Lunaparkı Karşısı)

*23:00 E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı

*23:15 Kartal Köprüsü

*23:30 Çayırova MC Donalds Önü

2.Gün:

Amasya Erbaa Niksar Aybastı Perşembe Yaylası Fatsa


Sabah saatlerinde, 8000 yıllık geçmişiyle Anadolu’nun en önemli kentlerinden olan ve Osmanlı Devleti döneminde tahta aday şehzadelerin eğitim merkezi konumundaki Amasya’ya ulaşıyoruz. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Amasya’da yöresel ürünlerinde ağırlıkta olduğu kahvaltımızı alacağımız konağımıza gidiyoruz. Kahvaltı sonrasında tarih ile iç içe olan Amasya’da adım adım gezmeye koyuluyoruz. İlk durağımız; Amasya Müzesi. Birçok esere ev sahipliği yapmış olan Amasya Müzesinin gezilmesinin ardından Yeşilırmak kıyısında geniş bir alanda Cami ve Medrese oluşan II. Sultan Bayezid Külliyesini, Osmanlı döneminde Amasya’da eğitim gören tahta çıkan veya çıkamamış şehzadelerin büstlerinin sergilendiği Şehzadeler Parkını geziyoruz. Yalıboyu Evleri, Tarihi Amasya Saat Kulesi, Hükümet Köprüsü, Gümüşlü Camii, Burmalı Minareli Camiyi panoramik olarak görüyor, Harşena Dağı eteklerindeki Kral Mezarları eşliğinde yöresel el işlerini göreceğimiz çarşıyı geziyoruz. Amasya gezimizi, Anadolu’da müzikle tedavi yapılan ilk hastane olma özelliğine sahip 707 yıllık Bimarhane’yi ( Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Tarih Müzesi ) geziyor, 1925 yılından bu yana üç kuşaktır taş fırınlarda Amasya Çöreği yapan Galip Usta’ya uğruyor ve Amasya’dan ayrılarak Taşova – Erbaa üzerinden Kelkit Vadisini takiben Niksar’a varıyoruz. Danişmentlerin Başşehri Niksar’da öğle yemeğimizi yöresel tatlar şeklinde aldıktan sonra, Türkiye’nin ikinci büyük kalesi Niksar Kalesi, Yılanlı Leylekli Köprü, Hükümet Binası, Taş Mektebi görüyor, “Çarşı Pazar” Filmine ev sahipliği yapmış Arasta ve Hamamı fotoğrafladıktan sonra Mahveli Adalıda çaylarımızı yudumluyoruz. Niksar’dan ayrılıyor, 1,5 saatlik yolculuk sonrasında 1500 rakımda UNESCO Dünya Mirasına aday olabilecek, cennetten bir köşe; Perşembe Yaylasına ulaşıyoruz. Türkiye’nin en yüksek menderesleri olma unvanlı Perşembe Yaylasında, platoda oya gibi işlenmiş menderesleri tüm vadiye hâkim konumdaki Karga Tepesinden izliyor ve otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde


Sabah Kahvaltısı: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Standart Ordu-Fatsa Otelleri

3.Gün:

Ordu Boztepe Teleferik – Giresun Görele Trabzon Sümela Manastırı Çay Fabrikası Rize Fırtına Vadisi 


Otelimizdeki kahvaltının ardından, Kuzeyin Yıldızı Ordu’ya “Cotyora” hareket ediyoruz. Mavi ile yeşilin buluştuğu, Türkiye’nin en güzel seyir terası olan 530 rakımlı Boztepe’ye Teleferik ile çıkıyor, Karadeniz ve Ordu’nun muhteşem manzarasına tanıklık ediyoruz. Türk Kahvelerimizi içtikten sonra Kirazın Anavatanı ve Fındığın Başkenti “Kerasus” Giresun Kalesi ve Adasını panoramik olarak görüyor, Trabzon'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi köftesi ile meşhur Akçaabat’ta aldıktan sonra 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesine alınan, Altındere Milli Parkı içerisindeki 1650 yıllık geçmişe sahip Sümela Manastırını görmeye gidiyoruz. Aracımızdan ayrılıyor minibüsler ile belirli bir alana kadar yolculuğumuz sonrasında manastırı görebileceğimiz noktadan fotoğraf çekimlerimizi tamamlıyor (Sümela manastırının restorasyon çalışmaları nedeniyle gezilemeyecek olması durumunda rehber anlatımları manastır girişinde yapılır.) ve Karadağ’ın eteklerindeki bir diğer manastır, Aya Varvara Manastırı gezdikten sonra aracımız ile buluşuyoruz. Altındere Milli Parkından ayrılıyor, Araklı’daki Çay Fabrikamıza uğruyoruz. Bölgede yetişen ve özel olarak üretilen çayın işlenişi ve masalarımıza kadar geliş evrelerini dinledikten sonra, Rize’yi takiben Fırtına Vadisindeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Standart Rize Fırtına Vadisi Otelleri

4.Gün:

Ayder Yaylası  Zil Kale Çinçiva Kemer Köprüsü  Borçka Karagöl


Otelimizdeki kahvaltının ardından, birçok dergiye ve gazeteye konu olmuş dünyanın en özel vadilerinden Fırtına Vadisini takiben, yeşilin farklı farklı birçok tonu eşliğinde sırtını Kaçkar Dağlarına dayamış 1400 rakımlı Ayder Yaylası’na varıyoruz. Avrupa’nın en yaşlı ormanları ve sislerin, bulutların arasında saklı bir cennet olan, Ayder Yaylasında; Gelintülü Şelalesi, Kalegon Mevkii, Şenlik Düzü gezilerimizi tamamlıyor, araçtaki yerlerimizi aldıktan sonra Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüslerimiz ile buluşuyor, Çat Vadisinin derinliklerine yolculuğumuza başlıyoruz. Birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmış olan Çat Vadisindeki yolculuğumuzda Laz Mimarlar tarafından inşa edilen Makrevis ve Şenyuva Köyündeki Konaklarını fotoğraflıyoruz. Bölgenin en eski köprüsü Çinçiva Kemer Köprüsünde vereceğimiz molanın ardından, Verçenik Dağı eteklerinde Sarp bir kayanın üzerine inşa edilen geçmiş yıllara ve doğaya meydan okuyan, vadi tabanından 100 metrede dağların muhteşem görüntüsüyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Zil Kaleyi rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Fırtına Deresi kenarında kurulu restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemekte neler mi var? Yöreye özgü Laz Böreği, Muhlama, Tereyağında Alabalık ve yöreseller. Yemek sonrasında yolculuğumuza Fındıklı, Arhavi ve Hopa üzerinden, Çoruh nehri kenarındaki Borçka ile devam ediyoruz. Borçka’da bizleri bekleyen minibüslerimiz ile Çam ağaçları ve kıvrımlı yollar eşliğinde Heba ve Atanoğlu Yaylalarının eteklerinde Kraskur Deresinin önünün heyelan sonucu kapanmasıyla oluşmuş doğa harikası Borçka Karagöl’e varıyoruz. Göl etrafındaki patikalarda yapacağımız yürüyüşümüzün sonunda Karadeniz’in en özel gölü, Karagöl’ü fotoğraflıyoruz. Belirlenen saatte aracımızdaki yerlerimizi alıyor ve Fırtına Vadisindeki otelimize dönüşe geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Standart Rize Fırtına Vadisi Otelleri


5.Gün:

Rize Bez Atölyesi Uzungöl Sürmene Ayasofya Atatürk Köşkü Giresun


Otelimizdeki kahvaltının ardından, 300 yıllık gelenek olan ve yöre kültürünün izleri taşıyan Rize Bezinin işlenişini göreceğimiz atölyemize gidiyoruz. Tezgâh başındaki hanımlardan Rize bezinin hikâyesini dinliyor, alışveriş molası veriyoruz. Mola sonunda Of ve Çaykara ilçeleri üzerinden Solaklı Vadisini takiben Trabzon bölgesinin en yaşlı ormanlarına ev sahipliği yapan ve Soğanlı Dağlarının eteklerindeki Uzungöl’e varıyoruz. 1600lü yılların başında Haldizen Deresi’nin heyelan sonucu kapanmasıyla oluşan, 1090 rakımda çam ağaçlarında arasındaki Tabiat Parkı konumundaki Uzungöl’de vereceğimiz serbest zaman esnasında, yürüyüş yapabilir ve seyir terasından Uzungöl’ü izleyebilir, doğal yaşam müzesi Dursun Ali İnan Tabiat Müzesini gezebilirsiniz. Artık Uzungöl’den ayrılıyor, Çamburnun’da Karadeniz Mevsim balıklarından oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizi aldıktan sonra 4000 yıllık kadim şehir Trabzon’da ilk olarak; 395 rakımlı, muhteşem Karadeniz Manzarasına karşı inşa edilen ve Ulu Önder Atatürk’ün Trabzon’u ziyaretleri esnasında kullandığı ve kendilerine hediye edildiği Atatürk Köşkünü geziyor rehberimizin köşk hakkındaki bilgileri alıyoruz. Köşk gezimizi tamamlıyor ve 1204-1461 arasında hüküm süren, Komnenos ailesinin en önemli eserlerinde Trabzon Ayasofya’yı gezmeye koyuluyoruz. Duvarlarda resmedilen freskoları rehberimizden dinledikten sonra, Kazaziye, Telkâri ve Trabzon Hasır işçiliğini göreceğimiz noktamıza gidiyor, Trabzon El Sanatları hakkında bilgiler alıyor ve konaklama alacağımız otelimize hareket ediyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Standart Giresun Otelleri

6.Gün

Kuzalan Şelalesi Mavi Göl Giresun Kayıp Şehir; Kurul Kayalıkları Yason Burnu Fatsa


Otelimizdeki kahvaltının ardından, Aksu Nehrini takiben birçok dergi ve gazeteye konu olmuş doğal güzellikleri ile ünlü Kuzalan Tabiat Parkına hareket ediyoruz. Vadi içerisindeki sağ tarafımıza Aksu Deresini, sol yakamıza fındık bahçelerini alarak Pınarlı Köyü sınırlarındaki doğa harikası Kuzalan Tabiat Parkına varıyor, kısa yürüyüş sonrasında 20 Metreden akan ve görselliğiyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Kuzalan Şelalesini fotoğraflıyoruz. Görsel şölenin izlenmesinin ardından hemen yanı başında saklı cennet Mavi Gölü görmeye gidiyoruz. Beş adet küçük gölden oluşan sodalı su ile tatlı suyun bir araya gelmesiyle Karadeniz’de tek olma özelliğine sahip Mavi Gölü seyir terasından izliyoruz. Doğanın muhteşem oluşumu olan Mavi Gölden ayrılıyor ve Giresun üzerinden Ordu’ya varıyoruz. Şehir merkezinde bizleri bekleyen minibüslerimiz ile buluşuyor, Ordu’da Melet Irmağı’na hâkim konumuyla Doğu Karadeniz’in ilk bilimsel Arkeolojik kazısına ev sahipliği yapan, VI. Mithridates’in kayıp şehri Kurul Kalesini gezmeye gidiyoruz. 2016 yılında yapılan kazılarda ortaya çıkartılan, 2100 yıllık Ana Tanrıça Heykeli Kibele ve Apollon Bronz Heykelinin bulunduğu kazı alanlarını (Halka açık kısımları) geziyor, rehberimizden bilgileri alıyoruz. Kurul Kayalarından muhteşem Ordu Manzarasını izledikten sonra, Ordu merkezdeki aracımız ile buluşuyor, “Güneşin Deniz’de Yüzdüğü Yer” olarak tabir edilen altın post efsanesinin geçtiği, Karadeniz’in en uzun yarımadasındaki Yason Burnunda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Akşam saatlerinde aracımızdaki yerlerimizi alıyor ve otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Standart Ordu-Fatsa Otelleri

7.Gün:

Göğceli Cami Samsun Bandırma Vapuru Onur Anıtı İstanbul


Otelimizdeki kahvaltının ardından, Kral Mitridat’ın kurduğu Ünye’yi “Midrebolu” ve Amazonlar Şehri Terme “TERMOSOS” izleyerek, Sekizgen Şapkası ve yumurta topuklu ayakkabısı ile ünlü Çarşamba’da Anadolu’nun En Eski Çivisiz Ahşap Camisi olan Göğceli Camisi’ni ziyaret ediyoruz. 1206 yılında inşa edilen Göğceli Camisinin gezilmesin ardından, Kurtuluş Savaşının ilk kıvılcımlarının atıldığı Samsun’a varıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını Samsun’a ulaştıran Bandırma Gemisi’ni (Birebir boyutta maket) Atamızın en sevdiği müzikler eşliğinde gezmeye başlıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgiler ışığında Bandırma Vapurunu geziyor, Samsun halkının Ata'mıza hediyesi olan ve ünlü Avusturyalı heykeltıraşa yaptırdıkları Onur Anıtını gezmeye gidiyoruz. Bilgilerin alınması ve toplu fotoğraf çekimleri sonrasında Samsun’dan ayrılıyor İstanbul’a hareket ediyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

 

 • Gezimizdeki Ulaşım Aracımız
 • 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar
 • Yöresel İkramlar
 • Milli Park ve Otopark Giriş Ücretleri
 • Tur Programında Belirtilen Çevre Gezileri
 • His Travel Güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Kurul Kayası Minibüs Transferi  
 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel ve Şahsi Harcamalar
 • Müze Kart
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Programda Belirtilen Ekstra Geziler
 • Çat Vadisi - Zil Kale – Çinçiva Köprüsü
 • Borçka Karagöl
 • Sümela Manastırı Transferi
 • Boztepe Teleferik Ücreti


GENEL ŞARTLAR:

 

 • Tur sirküsü yayımlandığı tarih itibarı ile geçerlidir. Yeni sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Turlarımız; otel konaklaması, rehberlik hizmetleri, ulaşım hizmetleri ve tur programı olarak bir bütünü oluşturmaktadır. Ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, programda yer alan çevre gezileri v.b gibi söz konusu hizmetlerin ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Mücbir sebepler ya da tura katılan misafirlerimizin, rehberimiz tarafından belirlenen saatlere uymayarak, programın aksamasına sebep olmaları durumunda programda yer alan bazı yerlerin gezilememesinden His Travel sorumlu tutulamaz.
 • Rehberimiz aslına sadık kalmak şartı ile tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Ücretsiz çocuk uygulaması ya da çocuk indirimleri, çocukların odada iki yetişkin yanında kalması şartı ile geçerlidir.
 • Ücretsiz çocuk uygulaması ya da çocuk indirimleri tek bir çocuk için geçerlidir.
 • Konaklama yapılacak olan otellerin bazılarında, 0/6 yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir.
 • Turun gerçekleşebilmesi için yeterli sayıya ulaşılmadığı taktirde, His Travel önceden misafirlerine bildirmek şartı ile tur programını iptal etme, bir sonra ki doluluk olan tarihe kaydırma ya da katılım sayısına göre uygun olan bir araçla tur programını gerçekleştirme hakkına sahiptir. Turun iptali ya da tarih değişikliği durumunda His Travel iptali veya değişikliği bizzat bildirmekle yükümlüdür.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar His Travel’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda His Travel misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Otobüs ile gerçekleştirilen uzun tur programlarında, oturma düzeninde rotasyon uygulaması yapılacaktır.
 • Otobüs ile gerçekleştirilen tüm turlarda, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve rehber yardımcısına aittir.
 • Rezervasyon esnasında hiçbir şekilde ve hiçbir kimseye, koltuk numarası sözü ve garantisi verilmemektedir.
 • Zorunlu seyahat sigortası tur ücretinin içinde yer almaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir. Tedavi masraflarını karşılamaz.
 • Misafirler ekstra olarak satın alabilecekleri, iptal ve iade güvence paketi ile satın alınan turun başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, sebep belirtmeden iptal etme ve ücret iadesi alma hakkına sahip olacaklardır.
 • İptal ve iade güvence paketi; 2000 TL’ye kadar olan rezervasyonlarda 20,00 TL, 2.000,00 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1’i kadardır. Minimum 3 gece konaklamalı turlarda geçerli olup 3 gecenin altında konaklama olan turlarda iptal ve iade güvence paketi kullanılamamaktadır.
 • Uçak ile gerçekleştirilecek olan turlarda ‘‘ekonomik sınıf’’ biletleri kullanılmaktadır. His Travel katılımcı sayısına bağlı olarak tur programı aynı kalmak şartı ile havayolu değişikliğine gidebilir.
 • Uçak ile gerçekleştirilecek olan turlarda ilan edilen fiyatlar, en düşük sınıftan açılış fiyatlarıdır. His Travel bilet fiyatlarında ki artışı tur fiyatlarına yansıtılabilir.
 • Uçak ile gerçekleştirilecek olan turlarda ki iptal durumunda, havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal ve iade güvence paketi uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
 • Müze kart ücretleri tur programına dahil değildir. Turumuzda müze kart verilmemektedir.
 • Müze kartın geçersiz olduğu tüm müze ve ören yerleri girişlerinde, giriş ücretleri misafirlerimiz tarafından karşılanmaktadır.
 • Tur ücretleri; konaklama, ulaşım, çevre gezileri, rehberlik hizmetleri ve araç içi ikramları kapsamaktadır.
 • Gezi boyunca verilecek olan molalarda kullanılacak olan tesisler, hizmet kalitesi aynı olmak şartı ile değiştirilebilir.
 • Tur programlarında yer alan ve ekstra olarak belirtilen tüm turlar belirli kişi sayısına ulaşıldığı taktirde yapılmaktadır. Hava şartları veya mücbir sebepler doğrultusunda iptal edilen ekstra turlardan, His Travel sorumlu tutulamaz. Yukarıda ki sebeplerden dolayı yapılamayan ekstra tur ücretleri, misafirlerimize iade edilecektir.
 • Tur fiyat listesinde belirtilen otel isimleri; His Travel’ın öncelikli konaklama yaptıracağı otellerdir. Ancak bölgelerde ki yoğunluk ya da mücbir sebepler doğrultusunda, aynı standartlarda olmak şartı ile His Travel konaklama yapılacak olan otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
 • His Travel tur rezervasyonlarında kayıtlı olan misafir sayısına uygun araç tipi ile turu gerçekleştirme hakkına sahiptir. Tura kayıtlı rezervasyon sayısına göre kullanılacak olan araçlar aşağıda belirtildiği gibidir.
 • OTOBÜSLER: (28-46 arası kişi sayılarında kullanılır)
 • MERCEDES Travego & Tourismo : 46+1+1 Koltuklandırma, ABS, ASR, klima, karoseri indirme kaldırma sistemi, tempomat (Hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD Monitör, soğutucu dolap, okuma lambaları, ses ve mikrofon sistemi. (Cep telefonu kullanılabilir)
 • MAN Fortuna : 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı. (Cep telefonu kullanılabilir)
 • NEOPLAN Cityliner-Tourliner : 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (Cep telefonu kullanılabilir)
 • MİTSUBİSHİ Safir : 54+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (Cep telefonu kullanılabilir)
 • MİDİBÜSLER: (17 -27 arası kişi sayılarında kullanılır)
 • OTOKAR SULTAN- ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ : 27+1 koltuklandırma, ABS, ASR, soğutucu dolap, klima, ses sistemi, 15 inç LCD monitör, yatar otobüs koltuklu, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
 • MİNİBÜSLER: (10-16 arası kişi sayılarında kullanılır)
 • VOLKSWAGEN WOLT- MERCEDES SPRİNTER : 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
 • UYARI: Yukarıda bulunan mevcut tur programı His Travel tarafından, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun bir şekilde, 04.01.2020 tarihinde özel olarak yazılıp hazırlanmıştır. Tüm hakları His Travel a aittir. Kopyalanıp çoğaltılarak, farklı yerlerde ve acentelerde kullanılmasından kaynaklı doğacak sorunlardan, His Travel sorumlu tutulamaz.


Bulutların Üzerinden Sınır Ötesine Batum 5 Gece Konaklama

 • Macera
 • Gurme
 • Tatilden Fazlası
Tur Süresi
7 Gün
Rehber Dili
Türkçe