Limak Lara De Luxe Hotel Resort

Featured Image Reception Lobby Sitting Area Lobby Lounge Lobby Lounge Lobby Lounge Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom Guestroom In-Room Dining Living Area Living Area Living Area Living Area Living Area Living Area Bathroom Bathroom Jetted Tub Jetted Tub Pool Childrens Pool Indoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Outdoor Pool Waterslide Waterslide Waterslide Waterslide Indoor Spa Tub Indoor Spa Tub Fitness Facility Fitness Studio Spa Spa Spa Spa Spa Turkish Bath Massage Spa Treatment Spa Treatment Bicycling Fishing Theater Show Miscellaneous Miscellaneous Miscellaneous Childrens Area Childrens Area Dining Restaurant Restaurant Restaurant Restaurant Restaurant Restaurant Restaurant Restaurant Breakfast buffet Hotel Lounge Poolside Bar Meeting Facility Executive Lounge Hotel Front Beach Dock Exterior Exterior Exterior Exterior Exterior Exterior Aerial View Aerial View Aerial View Aerial View Aerial View Balcony View Balcony View Garden View Land View from Property

Kampanyalar

→ Son Dakika Fırsatı

Minimum 5 Gece Konaklamalarda %5 Yakıt Desteği İndirimi (18.06.2020 - 30.06.2020 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda ve 26.06.2020 - 31.10.2020 günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.)

Limak Lara De Lüxe Hotel & Resort Genel Bilgiler 

Limak, turizm sektörüne 1995 yılında Limak Arcadia ile giriş yapmıştır. Faaliyette bulunulan her sektörde öncü ve lider olma ilkesinden hareketle yatırımlara devam edilerek, 1998 yılında Antalya Kemer’de Limak Limra ve 2002 yılında Antalya Belek’te Limak Atlantis hizmete açılmıştır.

2000 yılında Limak International Hotels & Resort markası yaratılarak, “Warm Hospitality & Excellent Service – Geleneksel Misafirperverlik ve Mükemmel Hizmet” sloganı marka vaadi olarak tescil ettirilmiştir. 2006 yılında Limak Ambassadore ile şehir otelciliğine adım atılmış, aynı yıl Antalya Lara’da, Limak Lara ülke turizmine kazandırılmıştır. 2010 yılında Türkiye’nin ilk termal butik oteli Limak Yalova Termal hizmete açılmıştır. Limak Eurasia Hotel ise 2011 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete girmiştir.

Tesislerde yıl boyu hizmet verilmekte ve yüzde 80’i aşan doluluk oranları istikrarlı bir şekilde sürdürülmektedir. Limak Turizm Grubu, yerli konuklarının yanı sıra her yıl dünyanın 40’a yakın ülkesinden gelen misafirleri ağırlamaktadır.

Limak Turizm Grubu Kıbrıs’ta 2018 yılında faaliyete geçen yeni oteli Cyprus Deluxe Hotel ile birlikte otel sayısını 8’e çıkarırken, 6000’in üzerinde yatak kapasitesine ulaşmıştır. Limak Cyprus Deluxe, aynı zamanda grubun ilk yurt dışı yatırımı olma özelliğini de taşımaktadır. Limak Turizm Grubu yatırımlarına Makedonya Üsküp’te şehir içi otel projesi ile devam etmektedir.

Uluslararası zincir olma hedefiyle ilerleyen Limak Turizm Grubu, çeşitli coğrafyalarda otel yatırımları için çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer otel zincirlerinden farklı olarak otellerinin “a’dan z’ye” kurulması, inşaatı ve işletmesini tamamen bünyesinde gerçekleştiren grup, inşaattan gelen tecrübesi ile yatırım ve maliyet alanlarında yüksek tasarruf sağlamaktadır.

Tedarik zincirinde oluşturulan sistem, ölçek ekonomisinden etkin bir şekilde yararlanma olanağı yaratmaktadır. Grup, yeni otellerinin kadrolarını da kendisi eğiterek, hizmet kalitesinde standardı sağlamakta ve insan kaynağını sürekli geliştirmektedir.

Alternatif turizmin en önemli segmentlerinden biri olan spor turizmiyle de fark yaratılmakta, futbolun yanı sıra birçok farklı spor müsabakalarında gruplar ağırlanmaktadır. Sadece Antalya’ya her yıl 1.200 futbol takımı kamp yapmak üzere gelmektedir. Geçtiğimiz yıl 300 futbol takımı ve toplamda yaklaşık 16 bin sporcu Limak otellerinde konaklamıştır. Bunun dışında basketbol, voleybol, judo, tenis, rugby, softbol, beyzbol ve daha birçok spor turnuvasına, milli takım seçmelerine, milli takım hazırlıklarına farklı otellerimizde ev sahipliği yapılmıştır.

Antalya’da bulunan Limra, Arcadia, Atlantis ve Lara Deluxe Otel adına 2011 yılından beri ağaç dikme organizasyonu düzenlenmektedir. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın tahsis ettiği, Antalya’nın Serik ilçesindeki 100 dönümlük araziye her yıl otellerine gelen misafirleri için ağaç diken Limak, hatıra ormanına 2018 yılında 10 bin adet kara servi ve fıstık çamını daha eklemiştir. Antalya dışında, Limak Turizm Grubu’nun İstanbul Kavacık’taki oteli Limak Eurasia Luxury Hotel’in açılışında davetlilere söz verilen 500 ağaç da törenle dikilmiştir. Hatıra Ormanı Projesi’nde 10 yılda 100 bin ağaç dikilmesi hedeflenmektedir.

Limak Turizm Grubu otellerinde konaklayan misafirlerine evlerinde, balkonlarında, bahçelerinde yetiştirebilecekleri bitki tohumları hediye etme geleneğini 2018 yılında da devam ettirmiştir. Tohum setleri içerisinde ayçiçeği, rezene, hatmi, cosmos, erguvan, ekinezya, kişniş, adaçayı, anason, kekik, melisa, okaliptüs, fesleğen ve karaçam olmak üzere 14 çeşit bulunmaktadır.

Limak Turizm Grubu, Anadolu topraklarından çıkmış önemli isimleri özellikle yurt dışından gelen misafirlerine tanıtmak üzere “Başucu Kitapları” projesini yürütmektedir. Proje kapsamında odalarda Mevlana, Karagöz-Hacivat ve Dede Korkut hikâyeleri kitapçıklar halinde bulunmaktadır. Ayrıca misafirlere Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk’undan da mesajların yer aldığı kitapçıklar hediye edilmektedir.

Her sene olduğu gibi, 2018 yılında aldığı ödüllerle başarılarını taçlandıran Limak Turizm Grubu, 2019 yılını sürdürülebilir büyümesini devam ettireceği ve uluslararası bir otel zinciri olma hedefine daha da yaklaşacağı bir yıl olarak değerlendirmeyi hedeflemektedir.

Konum Bilgisi

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort, Antalya’nın en güzel kum plajına sahip olan Lara tatil köyü bölgesin de yer almaktadır. Konumundan dolayı yeşil ile maviyi birarada tutabilen tesis siz misafirlerimize doğa ile içiçe tatil yapma fırsatı sunuyor. Antalya Havalimanı’na 13 km, Antalya şehir merkezine 25 km, Belek’e 15 km, Side’ye 60 km ve Alanya’ya olan uzaklığı 140 km’dir.

Plaj Bilgisi

Denize sıfır konumdaki tesisin iskelesi ve 150 m uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Oda Bilgileri

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort tesisinde toplamda 441 adet oda bulunmaktadır. 319 adet standart oda, 92 adet aile odası, 15 adet jakuzili suit oda, 11 adet junior suit oda ve 4 adet de engelli özel odası vardır. Otelin toplan yatak kapasitesi 900’dür. Tüm odalarda minibar, ücretsiz wi-fi, telefon, sandalye, kasa, merkezi klima/ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi, 40 kanallı LCD TV, banyo duş ve parke kaplama mevcuttur. Her odanın mini barı günde 1 kez ücretsiz meşrubat-su-bira-soda-meyve suyu ile doldurulur. 

Yeme / İçme Bilgisi

Restoranlar & Barlar

Zen Restaurant (yaz-kış)

Açık büfesi ile farklı lezzetleri tadabileceğiniz otelimizin ana restaurantıdır. İç ve dış kapasitesi 1200 kişiliktir. Enternasyonal Açık büfe Diet Büfesi bulunan restaurantımız 07.00-10.30; 12.30-14.30; 18.45-21.00 saatleri arasında açıktır.

Laila Restaurant (Yaz)

Otelimizin restaurantıdır. Dış mekan kapasitesi 150 kişiliktir. Enternasyonal (A la Carte) 10.00 – 18.00 arası içecek, 12.00 – 16.00 arası yiyecek servisi yapılmaktadır.

Barlar

Panorama Bar (Yaz - Kış)

Lobby’de gündüz ve akşam güzel bir atmosferde içki servisi yapılan mekanımızdır. Hizmet saatleri: 10.00-24.00

Oasis Bar (Yaz - Kış)

Keyifli bir ortamda vakit geçirebileceğiniz mekanımızdır. Hizmet saatleri: 10.00-24.00

Lobby Lounge (Yaz - Kış)

Lobby’de canlı müzik eşliğinde hafif bir içkiyle sohbetin tadını çıkarabileceğiniz barımızdır. Hizmet saatleri: 24 Saat(yaz) Hizmet saatleri: 09.00-24.00 (Kış)

After Ten (Yaz - Kış)

Klasik ve modern müziklerle dans ederken günün bitmediğini fark edeceksiniz. Hizmet saatleri: 23.00-01.30

Çay Evi (Yaz)

Havuz kenarında gün boyunca güzel bir atmosferde çay ve kahve servisi yapılan mekanımızdır. Hizmet saatleri: 10.00-24.00

A la Carte Restoranlar

Revan Restaurant (Yaz)

Zengin Türk mutfağının özel yemeklerinin sunulduğu A La Carte restoranımız 15.Mayıs – 15.Ekim tarihleri arasında açıktır. 19.00-21.30 saatleri arasında açıktır.

La Cucina Restaurant (Yaz - Kış)

Her zaman hatırlayacağınız özel İtalyan yemeklerinin ve kaliteli şarapların sunulduğu A La Carte restoranımız Hizmet saatleri:19.00-21.30

Sushi & Thai Restarurant & Hint Mutfağı (Yaz - Kış)

Harika bir atmosferde Uzakdoğu mutfağından seçme örneklerin sunulduğu A La Carte restoranımız Hizmet saatleri: 19.00-21.30

Gringos Restaurant (Yaz - Kış)

Amerikanın güney eyaletlerinin ve Meksikanın karma lezzetlerinin sunulduğu A La Carte restoranımız 15.Mayıs – 15.Ekim tarihleri arasında açıktır. Hizmet saatleri: 19.00-21.30

Etkinlikler 

Havuzlar

Otelimizin açık alanlarında kaydırak havuzu, çocuk havuzları ve benzersiz ying yang desenli ana havuzu ile keyifli dakikaların tadını çocuklarınızla çıkarabilirsiniz. Ayrıca kapalı alan içerisinde bulunan ısıtmalı havuzumuz içerisinde ayrıca 3 adet jakuzi bulunmaktadır. Kapalı havuzda 1 adet kaydırak da bulunmaktadır. Bu kaydırak sadece kışın çalışmaktadır. Dış alanda ısıtmalı havuzumuz yoktur.

Su Sporları

Limak Lara Deluxe Otel'de yaz aylarında her türlü motorlu ve motorsuz su sporlarının yapılabileceği ‘Su Sporları’ merkezi bulunmaktadır. Paraşüt, muz, jetski, surf (Surf Lisansı olursa), yelken vb. Yaz aylarında ultra her şey Dahil konaklayan misafirlerimiz motorsuz su sporlarını ücretsiz, Katamaran hariç motorlu su sporlarını ücretli kullanabilir.

Animasyon

Tunus, Ukrayna, Bulgaristan, Rusya, Günay Afrika, Venezuella gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen aralarında Avrupa şampiuonu okçu, milli yüzücüler, Profesyonel dansçılardan oluşan animasyon grubunun hazırladığı muhteşem şovlar ve skeçler büyük ilgi görmektedir.

• Aktiviteler • Squash • Boccia • Dart • Masa Tenis • Showlar • Sinema • Bowling • Bilardo • Oyun • Internet Salonu

Fitness

12 ay hizmet veren tesisimizin Fitness Merkezinde yer alan tüm ekipmanlar, kış aylarında yoğun olarak kamp faaliyetleri gerçekleştiren Profesyonel Spor Gruplarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Misafirlerimize tatilleri boyunca profesyonel eğitmenler eşliğinde formlarını koruyarak sağlıklı kalabilme fırsatı sunmaktadır.

• Aster Spa & Wellness

Profesyonel yerli ve yabancı kadrosu ile 2007 yılında tamamen yenilenen “ASTER SAĞLIK MERKEZİ” miz, bünyesinde sunduğu; Thai Masaj, Anti Selülit Masaj, Taş Masajı, Ayurveda Masajı, Çikolata Masajı, Ayak Masajı gibi masaj tekniklerinin yanı sıra, cilt bakımı, yüz maskeleri gibi hizmetlerle de, tatil yaptıkları süre boyunca misafirlerimizi bütün yılın stresinden uzaklaştırmaktadır.

• Sultan Of The Day

Tesisimizde sizler için konumlandırılmış lüks pergolanızda, özel servis personelimiz eşliğinde gün boyu sunulan yiyecek ve içecek hizmetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Misafir ilişkileri bölümü sizlere rezervasyon konusunda yardımcı olacaktır.

• Fıtness Merkezi

Hizmet saati: 08.00-19.30

• Türk Hamamı

Hizmet saati: 08.30-19.30

• Sauna

Hizmet saati: 10.00-19.30

Balayı Konsepti

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort yeni evli çiftlerimize özel olarak süslenmiş odaları, meyve sepeti ve şarap ikramları ile kusursuz bir balayı geçirmeniz için sizleri beklemektedir.

Önemli Notlar

Yılbaşı programı Gala Yemeği mecburi olup, Kişi başı 500,00.-TL dir. Gala yemeğine limitsiz yerli içecekler ve 01.01.2021 tarihindeki Brunch dahildir. 

Otelden ayrılırken kol bantlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir.

Alkollü içecekler 18 yaşın altındaki çocuklara ikram edilemez.

Otel değişen operasyon ve tedarik edilemeyen koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ultra Herşey Dahil misafirler yiyecek ve içecek haklarını yalnız kendileri için kullanabilirler.

Ultra Herşey Dahil konseptimizin uygulama saati c/in günü 15.00’de başlar, c/out günü 11.00’de biter.

Yabancı içecekler ithalat şartlarına göre temin edilmektedir.

Klimalar belirli saatlerde hizmet veriyor.

Kapalı havuz yaz sezonunda ısıtılmıyor.

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.

Havuz ve sahil çevremizin kullanımı hava şartlarına bağlıdır.

Dış mekân yiyecek ve içecek üniteleri hava şartlarına bağlı kalınarak sezona açılacaktır.

Kapalı havuz 08:00 – 19:00

Klimalar belirli saatlerde hizmet veriyor.

Kapalı havuz yaz sezonunda ısıtılmıyor.

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.

Limak Lara De Luxe odalarına giriş, saat 14.00'den itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri tesisten erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Covid -19 Kapsamında Alınan Önlemler

Otellerimiz tüm misafir genel kullanım alanlarında kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası profesyonel markalar ile çalışmaktadır. Doğru kimyasalların ve uygun dozajlarınkullanımları ile ilgili tüm temizlik personelimiz işbirliği yaptığımız firmalardan ve departman yöneticilerinden periyodik olarak eğitim almakta ve takip edilmektedir.

••Tüm misafir genel kullanım alanlarında yeterli sayıda el dezenfektan üniteleri bulunmakta ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır.

••Misafir genel kullanım alanlarında; tuvalet ve lavabolar, sürekli temas olan yüzeyler, kapı kolları, merdiven tırabzanları, asansör ve butonları, kat telefonları, bataryalar,pisuvar ve klozetler lisanslı kimyasallar ile temizliği yapıldıktan sonra uygun şekilde

dezenfekte edilmektedir.

••Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak detaylı kontrol listeleri ile denetlenmektedir.

••Misafir alanlarında bulunan masa, sandalye ve oturma grupları güvenli sosyal mesafe kuralına uyularak yerleştirilmiştir.

••Asansör girişlerine kullanım kuralları asılmıştır. Asansör kapasiteleri, yeniden düzenlenmiş, ağırlık kapasiteleri revize edilmiştir. Aynı anda maksimum 2 misafir tarafından kullanılacak şekilde sınırlandırılmıştır.

••Tüm havuz ve plaj şezlongları güvenli sosyal mesafe kuralına göre yerleştirilip her kullanım sonrasında düzenli dezenfekte edilmektedir.

••Genel mekan klima ve havalandırma filtreleri düzenli olarak temizlenmekte ve sıklaştırılmış periyodik bakım-onarımdan geçmektedir.

••Geç Çıkış Odaları, soyunma odaları ve duş kabinlerinin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sıklaştırılmış olarak günlük yapılmaktadır.

••Haşere ilaçlama ve kontrol işlemleri Sağlık Bakanlığı onaylı profesyonel firmalar

tarafından yapılmaktadır.

Yiyecek / İçecek Üniteleri

Gıda üretiminde kullanılan su, “İnsani Tüketim Amaçlı Sular hakkında Yönetmelik” içeriğinde belirtilen koşulları sağlamaktadır.

••Yiyecek ve içecek departmanında görevli tüm personel maske ile hizmet vermektedir ve düzenli aralıklarla ellerini dezenfekte ederek kullandıkları eldivenleri değiştirmektedir.

••Tüm yiyecek ve içecek ünitelerimizde bulunan masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları güvenli sosyal mesafe kuralına uygun düzenlenmiştir. Masa, sandalye ve tabureler her kullanım sonrasında dezenfeksiyon ekibimiz tarafından dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte edilen masaları kullanmanızı önemle rica ediyoruz.

••Ana Restoran kapı girişinde termal kamera ile misafirlerimizin ateşi ölçülmektedir.

Yüksek ateş tespit edilen misafirlerimiz, iş yeri hekimine yönlendirilmektedir. Muayene sonucu doktor raporu otel yönetimine bildirilerek, gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

Misafir Odaları

••Kat Hizmetleri temizlik çalışanlarımız ve şeflerimiz her farklı oda temizliğinde ellerini yıkayarak yeni eldiven, maske ve kullan-at temizlik bezleri kullanmaktadır.

••Misafir odalarımız konaklamanız süresince günlük olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

••Çıkış yapılan odalar havalandırılıp, gerekli temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ardından belirli bir süre boş bırakılarak misafir kullanımına sunulmaktadır.

••Misafir odaları klima ve havalandırma filtreleri düzenli olarak temizlenmekte ve periyodik bakım-onarımdan geçmektedir.

••Misafir odalarında sürekli temas olan yüzeyler; kapı kolları, bataryalar, tuvalet ve lavabolar, klima kontrol panelleri, aydınlatma butonları, telefon ahizeleri, televizyon kumandaları, su ısıtıcıları ve minibarlar, lisanslı kimyasallar ile temizliği yapıldıktan

sonra uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.

••Tüm havlu ve tekstil ürünleri standartlar dahilinde değiştirilmektedir. Ürünler katlanarak, çırpma ve silkeleme yapılmadan toplanıp, özel kirli poşetlerinde çamaşırhaneye

ulaştırılmaktadır.

Ödeme Metodları
 • Maestro - Ücretli
 • American Express - Ücretli
 • JCB - Ücretli
 • Diners Club - Ücretli
 • MasterCard - Ücretli
 • Visa - Ücretli
 • Visa Electrón - Ücretli
Genel Otel Olanakları
 • Şehir Merkezi - Ücretsiz
 • Eğlence Bölgesi - Ücretli
 • Golf Kursu - Ücretli
 • Kayak Pistleri - Ücretli
 • Otobüs Durağı / Metro Durağı - Ücretli
 • Sahil - Ücretsiz
 • Liman - Ücretli
 • Havalimanı - Ücretli
 • Ortak Alanlarda Klima - Ücretsiz
 • Süpermarket - Ücretli
 • Dükkanlar - Ücretli
 • Duman Dedektörü - Ücretsiz
 • Bahçe - Ücretsiz
 • Anahtar Koleksiyonu - Ücretli
 • GSM Şebekesi - Ücretli
 • Kablolu İnternet - Ücretli
 • Giriş Saati Uygulaması - Ücretli
 • Oda Servisi - Ücretli
 • Sağlık Hizmeti - Ücretli
 • 24 Saat Resepsiyon - Ücretsiz
 • Otopark - Ücretsiz
 • Gün Boyu Çocuk Bakım - Ücretli
 • Araba Kiralama - Ücretli
 • Döviz Değişimi - Ücretli
 • Gazete - Ücretli
 • Güvenlik Hizmeti - Ücretli
 • Bellboy Hizmeti - Ücretsiz
 • Küçük Evcil Hayvan Kabul Edilir (5 Kg Altında) - Ücretli
 • Büyük Evcil Hayvan Kabul Edilir (5 Kg Üstünde) - Ücretli
 • Bagaj Odası - Ücretsiz
 • Vale Hizmeti - Ücretsiz
 • Bisiklet Dükkanı - Ücretli
 • Vestiyer - Ücretli
 • Asansör - Ücretsiz
 • Balkon veya Teras - Ücretsiz
 • Kuru Temizleme Hizmeti - Ücretli
 • Açık Havuz - Ücretsiz
 • Çocuk Aktivite Merkezi - Ücretsiz
 • Ziyafet tesisleri - Ücretli
 • Çocuk Havuzu - Ücretsiz
 • Oyun Odası - Ücretli
 • Masaj - Ücretli
 • Toplantı / Konferans Odası - Ücretli
 • Kablosuz İnternet Bağlantısı - Ücretli
 • Bilardo Masası - Ücretli
 • Jet Ski - Ücretli
 • SPA Hizmeti - Ücretli
 • Odada Sauna - Ücretli
 • Park Manzaralı - Ücretli
 • Kapalı Havuz - Ücretsiz
 • Sauna - Ücretli
 • Tenis Kortları Manzarası - Ücretli
 • Jakuzi Küvetli Banyo - Ücretli
 • Mini Bar - Ücretli
 • Bar - Ücretli
 • Restoran - Ücretsiz
 • Sigara İçilen Alan - Ücretli
 • Tabure - Ücretli
 • Havuz Başı atıştırma barı - Ücretli
 • Gösteri Yemekleri - Ücretli
 • Restoran'ta klima - Ücretli
 • Kahvaltı Odası - Ücretsiz
 • Kafe - Ücretsiz
 • Yansıtıcı - Ücretli
 • Fotokopi - Ücretli
 • Yazıcı - Ücretli
 • Ses ve Görüntü Araçları Kiralama - Ücretli
 • Gece Kulübü - Ücretli
 • Tiyatro - Ücretli
 • Casino - Ücretli
 • TV Odası - Ücretli
 • Çocuk Kulübü - Ücretli
 • Yetişkinlere Özel Eğlence Programı - Ücretli
 • Çocuklara Özel Eğlence Programı - Ücretli
 • Su Kaydırağı - Ücretsiz
 • Eğlence Aktiviteleri - Ücretli
 • Bowling - Ücretli
 • Kuaför - Ücretli
 • Türk Hamamı - Ücretsiz
 • Jakuzi - Ücretli
 • Plaj Şemsiyesi - Ücretsiz
 • Lobi - Ücretli
 • Balo Salonu - Ücretli
 • Havuz Barı - Ücretli
 • Çocuk Parkı - Ücretsiz
 • Çamaşırhane - Ücretli
 • Kese ve Cilt Bakımları - Ücretli
 • Mini Market - Ücretli
Oda Olanakları
 • Banyo - Ücretsiz
 • İnternet Erişimi - Ücretli
 • Çay ve Kahve Gereçleri - Ücretsiz
 • Halı Zemin - Ücretsiz
 • Merkezi Klima - Ücretli
 • Merkezi Isıtma - Ücretsiz
 • Duş - Ücretsiz
 • Kasa - Ücretsiz
 • Oturma Odası - Ücretsiz
 • Tekerlekli Sandalye - Ücretsiz
 • Engelli Dostu Banyo - Ücretsiz
 • Yastık Menüsü - Ücretli
 • 220V Güç Kaynağı - Ücretsiz
 • Tuvalet - Ücretsiz
 • Bornoz - Ücretsiz
 • Sigara İçilen Oda - Ücretsiz
 • Uydu TV - Ücretsiz
 • Bulaşık Yıkama Makinası - Ücretli
 • Oda Temizlik Hizmeti - Ücretsiz
 • Isıtmalı Küvet - Ücretli
 • Tost Makinası - Ücretli
 • Yemek Odası - Ücretli
 • Özel Plaj Alanı - Ücretsiz
 • Kütüphane - Ücretsiz
 • Elektrikli Su Isıtıcısı - Ücretsiz
 • Saç Kurutma Makinası - Ücretsiz
 • Telefon - Ücretli
 • Radyo - Ücretsiz
 • Buzdolabı - Ücretsiz
Yiyecek ve İçecek
 • Set Menü Akşam Yemeği - Ücretsiz
 • Atıştırmalık - Ücretli
 • Kahvaltı ve Öğle Yemeği - Ücretsiz
 • Özel Diyet Seçenekleri - Ücretli
 • Erken Kahvaltı - Ücretli
 • Geç Kahvaltı - Ücretsiz
 • Sıcak Kahvaltı - Ücretli
 • Masaya Servis Kahvaltı - Ücretli
 • Piknik - Ücretli
 • Brunch - Ücretli
 • Glutensiz Menü - Ücretli
 • Vejeteryan Menü - Ücretli
 • Her Şey Dahil - Yerli Alkollü İçecek Dahil - Ücretli
 • Her Şey Dahil - Markalı Alkollü İçecek Dahil - Ücretli
 • Tam Pansiyon - Ücretli
 • A La Carte Kahvaltı - Ücretli
 • Açık Büfe Kahvaltı - Ücretsiz
 • Kahvaltı - Ücretsiz
 • Açık Büfe Öğle Yemeği - Ücretsiz
 • A La Carte Öğle Yemeği - Ücretli
 • Set Menü Öğle Yemeği - Ücretli
 • Açık Büfe Akşam Yemeği - Ücretsiz
 • A La Carte Akşam Yemeği - Ücretli
 • İyi Kahve - Ücretli
Özel Durumlar
 • Girişte Nakit Depozito - Ücretli
Aktiviteler ve Spor
 • Banana - Ücretli
 • Su Kayağı - Ücretli
 • Motor Kayağı - Ücretli
 • Dalış - Ücretli
 • Rüzgar Sörfü - Ücretli
 • Deniz Sürüşü - Ücretli
 • Katamaran - Ücretli
 • Kano - Ücretli
 • Pedallı Bot - Ücretli
 • Masa Tenisi - Ücretsiz
 • Squash - Ücretli
 • Aerobik - Ücretsiz
 • Spor Salonu - Ücretsiz
 • Okçuluk - Ücretsiz
 • Bisiklet - Ücretli
 • Basketbol - Ücretsiz
 • Plaj Voleybolu - Ücretsiz
 • Su Sörfü - Ücretli
 • Tenis - Ücretsiz
 • Badminton - Ücretli
 • Kızak - Ücretli
 • Sörf - Ücretli
 • Spor - Ücretsiz

HIS Turizm & Sompo Sigorta İptal Güvence Paketi

İptal güvence paketimiz ile sizlere her koşulda rezervasyonlarınızı cezasız iptal etmek hakkı sunuyoruz. Rezervasyonunuzun başlangıcından 72 saat öncesine kadar cezasız iptal hakkınız bulunmaktadır. Üstelik bu paket siz değerleri misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu uygulama yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri, transfer hizmetleri ise kapsam dışıdır. Bu uygulama 1 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasındaki minimum 3 gece üzeri konaklamalarda geçerlidir.