Limak Atlantis de Luxe and Resort

Genel Görünüm Genel Görünüm Relax Havuz Loby Loby Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Relax Havuz Plaj Standart Oda Standart Oda Aile Odası

Kampanyalar

→ Son Dakika Fırsatı

Minimum 5 Gece Konaklamalarda %5 Yakıt Desteği İndirimi (18.06.2020 - 30.06.2020 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda ve 03.07.2020 - 31.10.2020 günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.)

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort Genel Bilgiler

Limak, turizm sektörüne 1995 yılında Limak Arcadia ile giriş yapmıştır. Faaliyette bulunulan her sektörde öncü ve lider olma ilkesinden hareketle yatırımlara devam edilerek, 1998 yılında Antalya Kemer’de Limak Limra ve 2002 yılında Antalya Belek’te Limak Atlantis hizmete açılmıştır.

2000 yılında Limak International Hotels & Resort markası yaratılarak, “Warm Hospitality & Excellent Service – Geleneksel Misafirperverlik ve Mükemmel Hizmet” sloganı marka vaadi olarak tescil ettirilmiştir. 2006 yılında Limak Ambassadore ile şehir otelciliğine adım atılmış, aynı yıl Antalya Lara’da, Limak Lara ülke turizmine kazandırılmıştır. 2010 yılında Türkiye’nin ilk termal butik oteli Limak Yalova Termal hizmete açılmıştır. Limak Eurasia Hotel ise 2011 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete girmiştir.

Tesislerde yıl boyu hizmet verilmekte ve yüzde 80’i aşan doluluk oranları istikrarlı bir şekilde sürdürülmektedir. Limak Turizm Grubu, yerli konuklarının yanı sıra her yıl dünyanın 40’a yakın ülkesinden gelen misafirleri ağırlamaktadır.

Limak Turizm Grubu Kıbrıs’ta 2018 yılında faaliyete geçen yeni oteli Cyprus Deluxe Hotel ile birlikte otel sayısını 8’e çıkarırken, 6000’in üzerinde yatak kapasitesine ulaşmıştır. Limak Cyprus Deluxe, aynı zamanda grubun ilk yurt dışı yatırımı olma özelliğini de taşımaktadır. Limak Turizm Grubu yatırımlarına Makedonya Üsküp’te şehir içi otel projesi ile devam etmektedir.

Uluslararası zincir olma hedefiyle ilerleyen Limak Turizm Grubu, çeşitli coğrafyalarda otel yatırımları için çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer otel zincirlerinden farklı olarak otellerinin “a’dan z’ye” kurulması, inşaatı ve işletmesini tamamen bünyesinde gerçekleştiren grup, inşaattan gelen tecrübesi ile yatırım ve maliyet alanlarında yüksek tasarruf sağlamaktadır.

Tedarik zincirinde oluşturulan sistem, ölçek ekonomisinden etkin bir şekilde yararlanma olanağı yaratmaktadır. Grup, yeni otellerinin kadrolarını da kendisi eğiterek, hizmet kalitesinde standardı sağlamakta ve insan kaynağını sürekli geliştirmektedir.

Alternatif turizmin en önemli segmentlerinden biri olan spor turizmiyle de fark yaratılmakta, futbolun yanı sıra birçok farklı spor müsabakalarında gruplar ağırlanmaktadır. Sadece Antalya’ya her yıl 1.200 futbol takımı kamp yapmak üzere gelmektedir. Geçtiğimiz yıl 300 futbol takımı ve toplamda yaklaşık 16 bin sporcu Limak otellerinde konaklamıştır. Bunun dışında basketbol, voleybol, judo, tenis, rugby, softbol, beyzbol ve daha birçok spor turnuvasına, milli takım seçmelerine, milli takım hazırlıklarına farklı otellerimizde ev sahipliği yapılmıştır.

Antalya’da bulunan Limra, Arcadia, Atlantis ve Lara Deluxe Otel adına 2011 yılından beri ağaç dikme organizasyonu düzenlenmektedir. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın tahsis ettiği, Antalya’nın Serik ilçesindeki 100 dönümlük araziye her yıl otellerine gelen misafirleri için ağaç diken Limak, hatıra ormanına 2018 yılında 10 bin adet kara servi ve fıstık çamını daha eklemiştir. Antalya dışında, Limak Turizm Grubu’nun İstanbul Kavacık’taki oteli Limak Eurasia Luxury Hotel’in açılışında davetlilere söz verilen 500 ağaç da törenle dikilmiştir. Hatıra Ormanı Projesi’nde 10 yılda 100 bin ağaç dikilmesi hedeflenmektedir.

Limak Turizm Grubu otellerinde konaklayan misafirlerine evlerinde, balkonlarında, bahçelerinde yetiştirebilecekleri bitki tohumları hediye etme geleneğini 2018 yılında da devam ettirmiştir. Tohum setleri içerisinde ayçiçeği, rezene, hatmi, cosmos, erguvan, ekinezya, kişniş, adaçayı, anason, kekik, melisa, okaliptüs, fesleğen ve karaçam olmak üzere 14 çeşit bulunmaktadır.

Limak Turizm Grubu, Anadolu topraklarından çıkmış önemli isimleri özellikle yurt dışından gelen misafirlerine tanıtmak üzere “Başucu Kitapları” projesini yürütmektedir. Proje kapsamında odalarda Mevlana, Karagöz-Hacivat ve Dede Korkut hikâyeleri kitapçıklar halinde bulunmaktadır. Ayrıca misafirlere Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk’undan da mesajların yer aldığı kitapçıklar hediye edilmektedir.

Her sene olduğu gibi, 2018 yılında aldığı ödüllerle başarılarını taçlandıran Limak Turizm Grubu, 2019 yılını sürdürülebilir büyümesini devam ettireceği ve uluslararası bir otel zinciri olma hedefine daha da yaklaşacağı bir yıl olarak değerlendirmeyi hedeflemektedir.

Konum Bilgisi

İleribaşı mevkiindeki tesis; Belek merkeze 5 km, Antalya Havalimanı'na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafede konumlanıyor.

Plaj Bilgisi

Denize sıfır konumdaki tesisin iskelesi ve kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Plaj ve havuzda şezlong, şemsiye, minder ve havlu ücretsiz.

Konaklama Bilgisi 

Standart Oda

Otelimizin Ana Bina ve Resort bölümlerinde Standart odalarımız mevcuttur.

Standart Odalarımızın özelllikleri;

Banyo Duş,Minibar,Merkezi Klima / Isıtma,Emanet Kasası,Telefon,TV Müzik Kanalı,32 Kanal TV,Sofa,Halı Ve/veya Laminant Parke,Saç Kurutma Mak.,Banyo Küvet,Balkon / Teras,Hotel Info Kanalı,Ücretsiz Internet,Deniz ,Havuz Veya Bahçe Manzaralı

Aile Odaları

Otelimizin Ana Bina ve Resort bölümlerinde çocuklarınızla rahat edeceğiniz Aile odalarımız mevcuttur. Ara kapısıyla bağlatılı iki odadan oluşmaktadır.

Aile Odalarımızın Özellikleri;

Banyo Duş,Minibar,Merkezi Klima / Isıtma,Balkon / Teras,TV Müzik Kanalı,Ücretsiz Internet,Deniz, Havuz Veya Bahçe Manzaralı,Laminant Parke,Saç Kurutma Mak.,Emanet Kasası,Telefon,Fön,32 Kanal TV

Jacuzzi Suit Oda

Otelimizde Jacuzzi Suit odalarımız bulunmaktadır. Jacuzzi Suit odalarımız sadece ana binamızda mevcuttur.

Banyo Duş,Oturma Grubu,Deniz Manzaralı,Laminant Parke,Saç Kurutma Mak.,Emanet Kasası,Telefon,TV Müzik Kanalı,32 Kanal TV,Split ve Merkezi Klima,Balkonda Sezlong ve Masa,Plazma Ve Lcd Tv,Minibar,Banyo Küvet,Balkon / Teras,Hotel Info Kanalı,Ücretsiz Internet,Sofa

Yeme / İçme Bilgisi

Restoranlar

• Pinea Restaurant

Akdeniz’in eşsiz lezzetini seçkin Türk Mutfağı ile sizler için birleştirdik. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerini Açık Büfe tarzında alabileceğiniz Ana Restoranımız bulunmaktadır.(12.30-14.30)

• Laila Snack

Lezzetli pide, ızgara ve diğer Uluslararası hafif yiyeceklerin sunulduğu snack restaurantı dır. Sadece Yaz aylarında açıktır.(12.00-15.00)

• Beach Snack

Deniz kenarında, şezlongunuzdan kalkmadan yemeğinizi yiyebileceğiniz, içeceklerinizi keyifle yudumlayabileceğiniz sahildeki fast-food restorantımız dır.(15.00-18.00)

Barlar

• Dolphin Bar

Sakin bir gün geçirmek için sizlere uygun bir mekan olarak hizmet veren barımız, 01 Mayıs — 30 Ekim Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (10.00 – 18.00)

• Ocean Bar

Animasyon sonrası canlı müzik eşliğinde güzel bir akşam geçirmek için sizlere hizmet veren barımız, 15 Ekim – 10 Mayıs Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (20.00 – 24.00)

• Beach Bar

Sahil keyfinizi üstün hizmet kalitesi ile şaşırtan, akşam canlı müzik ile romantik bir ortam haline dönebilen barımız, 01.Mayıs — 30.Ekim Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (10.00 – 18.00)

• Lykia Bar

Öğle saatinde snack restaurant ile birlikte, akşam saatlerinde anfi tiyatro süresince ve show sonrası canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir gün geçirebileceğiniz barımız, 01 Mayıs – 30 Ekim Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (10.00 – 01.00)

• Lobby Bar

24 Saat kesintisiz hizmet veren ,canlı müzik eşliğinde, dostlarınızla güzel ve keyifli bir atmosfer sağlayan barımız yaz ve kış döneminde sürekli olarak hizmet vermektedir.

• Discorium Bar

Günün sonunda çılgınlar gibi bir eğlence yaşayabileceginiz barımız yaz kış sürekli açık olup, Hizmet Saati : 23.30 – 03.00

A la Carte Restaurantlar

Far East Restaurant

Uzak doğu mutfağının zengin yemek seçeneklerinin servis edildiği restaurantımız, 15.Mayıs – 30.Ekim Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (19.00 – 21.30)

El Saguaro Restaurant

Meksika’ nın acı sosları ve yeşillikleri ile süslenmiş, damak zevkinize en güzel şekilde hitap eden restaurantımız, 15 Mayıs — 30 Ekim Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (19.00 – 21.30)

Poseidon Fish Restaurant

Dostlarınızla huzurlu bir atmosferde, zengin balık çeşitlerimizin servis edildiği restaurantımız, 15.Mayıs — 30.Ekim Tarihleri arasında açıktır. Hizmet Saati : (19.00 – 21.30)

Dynasty Türk Restaurant

Türk mutfağının zengin kültürünün servis edildiği restaurantımızda, tüm yıl boyunca Yaz - Kış aylarında hizmet verilmektedir. Hizmet Saati : (19.00 -21.30)

La Cucina Italyan Restaurant

Canlı renklerle uyum içinde hazırlanmış ve özel İtalyan menüsü ile makarna çeşitlerinin, zengin et yemeklerinin servis edildiği restaurantımız tüm yıl boyunca, Yaz-Kış hizmet verilmektedir. Hizmet Saati : (19.00 – 21.30)

Etkinlikler

Havuz

4.500 m2’ lik, 5 ayrı havuz alanı, 4 adet su kaydırağı, 1 adet kapalı havuzu bulunan Atlantis’te havuz alanlarını geniş ve çok sayıda tutmak için çift katlı havuz sistemi kullanılmıştır. Ayrıca havuz alanlarında ailelerin birlikte girebilecekleri bir çok jaccuzi havuzlarıda mevcuttur. Bu batık şehirde dolaşırken önünüze Damlataş Magarası çıkabilir. Gerçeğine sadık kalınarak inşa edilen mağara müşterilerden çok beğeni toplamaktadır. Otelin etrafını saran sularda gerçekleşen su animasyonlarından uzaklaşıp sessiz bir ortamda havuza girmek, güneşlenmek, veya ağaçların gölgesinde hamağınızda içkinizi yudumlayarak kitabınızı okumak ve kuş cıvıltılarını dinlemek istiyorsanız kendinizi Relax Pool kısmına atabilirsiniz.

•Otel Havuz •Jakuzili Havuz •Mini Club Havuz •Animasyon Havuz •Kapalı Havuz

Su Sporları

Her türlü motorlu ve motorsuz su sporlarının yapılabileceği ‘Su Sporları’ merkezi bulunmaktadır. Paraşüt, Muz, Jetski, Surf, Yelken vb.

Tüm su sporları hizmeti otelimizin sorumluluğunda ve kontrolünde değildir.

Animasyon

Tunus, Ukrayna, Bulgaristan, Rusya, Güney Afrika, Venezuella gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen aralarında Avrupa şampiyonu okçu, milli yüzücüler, Profesyonel dansçılardan oluşan animasyon grubunun hazırladığı muhteşem şovlar ve skeçler büyük ilgi görmektedir.

Aktiviteler

• Boccia, Dart,Okçuluk, Showlar

Fitness

12 ay hizmet veren tesisimizin Fitness Merkezinde yer alan tüm ekipmanlar, kış aylarında yoğun olarak kamp faaliyetleri gerçekleştiren Profesyonel Spor Gruplarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Misafirlerimize tatilleri boyunca profesyonel eğitmenler eşliğinde formlarını koruyarak sağlıklı kalabilme fırsatı sunmaktadır.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuk kulübünde çocuğunuz tüm gün özel eğitimli çocuk animatörlerimizle eğlenerek yaratıcılığını geliştiriyor, yemek yapıyor, t-shirt boyuyor, hamurdan heykeller yapıyor, akşam gün boyu hazırladıkları oyunlarını sahneye koyuyor, ardından çocuk discosuna geçiyorlar. Limak Hotels Ailesi çocuğunuzun ben sıkıldım diyeceği hiçbir saniye olmayacağını dair size söz veriyor. Buradan çocuk aktiviteleri video ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Önemli Notlar 

Yılbaşı programı Gala Yemeği mecburi olup, Kişi başı 500,00.-TL dir. Gala yemeğine limitsiz yerli içecekler ve 01.01.2021 tarihindeki Brunch dahildir. 

Otelden ayrılırken kol bantlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir.

Alkollü içecekler 18 yaşın altındaki çocuklara ikram edilemez.

Otel değişen operasyon ve tedarik edilemeyen koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ultra Herşey Dahil misafirler yiyecek ve içecek haklarını yalnız kendileri için kullanabilirler.

Ultra Herşey Dahil konseptimizin uygulama saati c/in günü 12.00’de başlar, c/out günü 12.00’de biter.

Yabancı içecekler ithalat şartlarına göre temin edilmektedir.

Havuz ve sahil çevremizin kullanımı hava şartlarına bağlıdır.

Dış mekân yiyecek ve içecek üniteleri hava şartlarına bağlı kalınarak sezona açılacaktır.

Kapalı havuz 08:00 – 19:00

Merkezi klima, hava şartlarına bağlı olarak belirli saatlerde çalıştırılıyor.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri tesisten erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmıyor.


Covid -19 Kapsamında Alınan Önlemler

Otellerimiz tüm misafir genel kullanım alanlarında kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası profesyonel markalar ile çalışmaktadır. Doğru kimyasalların ve uygun dozajlarınkullanımları ile ilgili tüm temizlik personelimiz işbirliği yaptığımız firmalardan ve departman yöneticilerinden periyodik olarak eğitim almakta ve takip edilmektedir.

••Tüm misafir genel kullanım alanlarında yeterli sayıda el dezenfektan üniteleri bulunmakta ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır.

••Misafir genel kullanım alanlarında; tuvalet ve lavabolar, sürekli temas olan yüzeyler, kapı kolları, merdiven tırabzanları, asansör ve butonları, kat telefonları, bataryalar,pisuvar ve klozetler lisanslı kimyasallar ile temizliği yapıldıktan sonra uygun şekilde

dezenfekte edilmektedir.

••Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak detaylı kontrol listeleri ile denetlenmektedir.

••Misafir alanlarında bulunan masa, sandalye ve oturma grupları güvenli sosyal mesafe kuralına uyularak yerleştirilmiştir.

••Asansör girişlerine kullanım kuralları asılmıştır. Asansör kapasiteleri, yeniden düzenlenmiş, ağırlık kapasiteleri revize edilmiştir. Aynı anda maksimum 2 misafir tarafından kullanılacak şekilde sınırlandırılmıştır.

••Tüm havuz ve plaj şezlongları güvenli sosyal mesafe kuralına göre yerleştirilip her kullanım sonrasında düzenli dezenfekte edilmektedir.

••Genel mekan klima ve havalandırma filtreleri düzenli olarak temizlenmekte ve sıklaştırılmış periyodik bakım-onarımdan geçmektedir.

••Geç Çıkış Odaları, soyunma odaları ve duş kabinlerinin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sıklaştırılmış olarak günlük yapılmaktadır.

••Haşere ilaçlama ve kontrol işlemleri Sağlık Bakanlığı onaylı profesyonel firmalar

tarafından yapılmaktadır.

Yiyecek / İçecek Üniteleri

Gıda üretiminde kullanılan su, “İnsani Tüketim Amaçlı Sular hakkında Yönetmelik” içeriğinde belirtilen koşulları sağlamaktadır.

••Yiyecek ve içecek departmanında görevli tüm personel maske ile hizmet vermektedir ve düzenli aralıklarla ellerini dezenfekte ederek kullandıkları eldivenleri değiştirmektedir.

••Tüm yiyecek ve içecek ünitelerimizde bulunan masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları güvenli sosyal mesafe kuralına uygun düzenlenmiştir. Masa, sandalye ve tabureler her kullanım sonrasında dezenfeksiyon ekibimiz tarafından dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte edilen masaları kullanmanızı önemle rica ediyoruz.

••Ana Restoran kapı girişinde termal kamera ile misafirlerimizin ateşi ölçülmektedir.

Yüksek ateş tespit edilen misafirlerimiz, işyeri hekimine yönlendirilmektedir. Muayene sonucu doktor raporu otel yönetimine bildirilerek, gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

Misafir Odaları

••Kat Hizmetleri temizlik çalışanlarımız ve şeflerimiz her farklı oda temizliğinde ellerini yıkayarak yeni eldiven, maske ve kullan-at temizlik bezleri kullanmaktadır.

••Misafir odalarımız konaklamanız süresince günlük olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

••Çıkış yapılan odalar havalandırılıp, gerekli temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ardından belirli bir süre boş bırakılarak misafir kullanımına sunulmaktadır.

••Misafir odaları klima ve havalandırma filtreleri düzenli olarak temizlenmekte ve periyodik bakım-onarımdan geçmektedir.

••Misafir odalarında sürekli temas olan yüzeyler; kapı kolları, bataryalar, tuvalet ve lavabolar, klima kontrol panelleri, aydınlatma butonları, telefon ahizeleri, televizyon kumandaları, su ısıtıcıları ve minibarlar, lisanslı kimyasallar ile temizliği yapıldıktan

sonra uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.

••Tüm havlu ve tekstil ürünleri standartlar dahilinde değiştirilmektedir. Ürünler katlanarak, çırpma ve silkeleme yapılmadan toplanıp, özel kirli poşetlerinde çamaşırhaneye

ulaştırılmaktadır.

Genel Otel Olanakları
 • Alışveriş Merkezi - Ücretli
 • 24 Saat Resepsiyon - Ücretsiz
 • Gün Boyu Çocuk Bakım - Ücretli
 • Döviz Değişimi - Ücretli
 • Kuru Temizleme Hizmeti - Ücretli
 • Açık Havuz - Ücretsiz
 • Çocuk Aktivite Merkezi - Ücretsiz
 • Basketbol Sahası - Ücretsiz
 • Çocuk Havuzu - Ücretsiz
 • Oyun Odası - Ücretli
 • Masaj - Ücretli
 • Toplantı / Konferans Odası - Ücretli
 • Kablosuz İnternet Bağlantısı - Ücretli
 • Bilardo Masası - Ücretli
 • SPA Hizmeti - Ücretli
 • Kapalı Havuz - Ücretsiz
 • Çocuk Su Parkı - Ücretsiz
 • Buhar Banyosu - Ücretsiz
 • Sauna - Ücretli
 • Telefon ve Sesli Mesaj - Ücretli
 • Bar - Ücretli
 • Restoran - Ücretsiz
 • Çocuk Kulübü - Ücretli
 • Su Kaydırağı - Ücretsiz
 • Kuaför - Ücretli
 • Güzellik Salonu - Ücretli
 • Türk Hamamı - Ücretsiz
 • Lobi - Ücretli
 • Çamaşırhane - Ücretli
 • Kese ve Cilt Bakımları - Ücretli
 • Bowling - Ücretli
 • Çocuk Parkı - Ücretsiz
Aktiviteler ve Spor
 • Banana - Ücretli
 • Su Kayağı - Ücretli
 • Motor Kayağı - Ücretli
 • Dalış - Ücretli
 • Rüzgar Sörfü - Ücretli
 • Katamaran - Ücretli
 • Kano - Ücretli
 • Masa Tenisi - Ücretsiz
 • Spor Salonu - Ücretsiz
 • Basketbol - Ücretsiz
 • Animasyon - Ücretsiz
 • Amfitiyatro - Ücretsiz
 • Tenis Ekipmanları - Ücretli
 • İnternet Kafe - Ücretli
 • Plaj Voleybolu - Ücretsiz
 • Disko - Ücretli
 • Playstation - Ücretli
Oda Olanakları
 • Telefon - Ücretli
Otel Özel Hizmetler
 • Nöbetçi Doktor - Ücretli
Yiyecek ve İçecek
 • Açık Restoran - Ücretsiz
 • Kapalı Restoran - Ücretsiz

HIS Turizm & Sompo Sigorta İptal Güvence Paketi

İptal güvence paketimiz ile sizlere her koşulda rezervasyonlarınızı cezasız iptal etmek hakkı sunuyoruz. Rezervasyonunuzun başlangıcından 72 saat öncesine kadar cezasız iptal hakkınız bulunmaktadır. Üstelik bu paket siz değerleri misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu uygulama yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri, transfer hizmetleri ise kapsam dışıdır. Bu uygulama 1 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasındaki minimum 3 gece üzeri konaklamalarda geçerlidir.