Adin Beach Hotel

Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm Genel Görünüm

Adin Beach Hotel Genel Bilgiler

Antalya, Alanya bölgesinde bulunan Adin Beach Hotel en son 2015 yılında yenilenmiştir. Adin Beach Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için bebek bakımı bulunmaktadır.

Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Otelin kendine ait iskelesi vardır. 6 adet açık,2 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bulunan banana, jetski, kano, sörf, yelkenli ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Tesiste bilardo oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. 27000 m2 alanda kurulmuş olan Adin Beach Hotel alkolsüz herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesis 3 adet ala carte restaurant, 2 adet kapalı restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.

Tesis içerisinde yer alan jakuzi, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Aksiyon sever tatilciler için paraşüt, sörf imkanı bulunmaktadır. Otel Antalya Havaalanı'na 105 km, GazipaşaHA58 km, Konaklı'ya 6 km, Alanya'ya 22 km, Antalya Merkez'ine 115 km uzaklıktadır.

Tesis içerisinde bulunan doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Adin Beach Hotel’in, iş toplantıları, kongreler, seminerler ve daha pek çok çeşitli etkinlik için hizmet veren kongre ve toplantı merkezi, sıra dışı tasarımı, geniş ve ferah alanlarıyla çok sayıda misafiri ağırlayan gerçek bir iş merkezi. 233 m²'lik toplantı merkezi, konferans salonu ve fuayeden oluşmaktadır.

Önemli Bilgiler

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Spa & Wellnes

Kendinizde yolculuğa hazır olun…

SPA'nın baş döndürücü huzuruyla, heyecan verici bir deneyim yaşayacaksınız. Birbirinden rahatlatıcı alternatiflerin çeşitliliği hem ruhunuza, hem de bedeninize zindeliğin ve yenilenmenin kapılarını açacak.

Masaj, terapi odaları ve güzellik salonuyla hafiflemiş hissedeceğiniz;

Türk hamamı, saunayla arınacağınız; kapalı yüzme havuzunda dinç bir bedene kavuşacağınız ve hayallerinizin de ötesinde konforla gerçek rahatlığı yakalayacağınız SPA'da kendinize doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.

Önemli Notlar 

Buhar odası ücretsizdir.

Bay plajının olduğu alanda 3 kaydırağa sahip Aqua Havuzu ve kum plaj mevcuttur.

Tesiste bay, bayan ayrı havuz mevcuttur.

Bayanlar Havuzunda 3 kaydıraklı Aqua Havuzu hizmet vermektedir.

Flora odalarının tamamının banyoları yenilenmiştir. Odada duşakabin mevcuttur.

Flora bölgesinde, özel havuzu da bulunan triplex villalar hizmete açılmıştır.

Flora odaların bulunduğu binaların her biri 3’er kattan oluşmakta ve binalarda asansör bulunmamaktadır.

Mix havuz: Bay - Bayan misafirlerimizin ortak kullanacağı havuzdur. Premium binanın ön kısmında bulunmaktadır. 

Mix (Aile) havuzundaki çocuk havuzunda mini kaydırak vardır.

Ortak kullanımı olan Deniz ve Havuza girişlerde bayanların haşema giymesi zorunludur. 

Bayan bölümünde Kleopatra Snack, Ortak alanda Damlataş Snack ve Bay bölümünde Keykubat Snack olmak üzere 3 adet Snack Restaurant bulunmaktadır.    

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

Covid-19 Kapsamında Alınan Önlemler

Tesisimizde kullandığımız dezenfeksiyon ve gözlem ekipman listemiz: 

1. El dezenfektan Dispenserleri: Tüm asansör girişlerinde, restoran girişlerinde ve genel alan tuvalet çıkışlarında bulunur. Lütfen bu noktalarda ellerinizi sıkça dezenfekte ediniz. 

2. ULV Cihazı: Sisleme yöntemi ile dezenfeksiyon işlemi yapılması için kullanılır. Nano Ag ile yapılan dezenfeksiyon tüm virüs ve bakterilere karşı etkilidir. 

3. Ortam için Ozon dezenfeksiyon cihazı: Fitness Center gibi kapalı alanlarda ortam havası dezenfeksiyonu için kullanılır. Ayrıca tüm mutfaklarımızda, depolarımızda ortam dezenfeksiyonu ve sebze / meyve dezenfeksiyonu için kullanılır. 

4. Termal Kamera: Misafir giriş kapısında bulunan termal kameralar vasıtası ile misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilecek ve olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planlarımızda yazıldığı şekilde gerekenler yapılacaktır. 

5. Ateş Ölçer: Misafir ve personel girişlerinde ateş ölçmek için kullanılır. Böylece hastalık semptomları olan kişilerin tesislerimize girmesi engellenir. 

6. Eldivenler: Aşağıda bulunan farklı renk kodlu eldivenlerimiz belirlenen kurallar dâhilinde çalışanlarımız tarafından kullanılır. 

7. Maske & Yüz siperi: Gerekli durumlarda çalışanlarımız maske veya yüz siperliği kullanmaktadır

GENEL ALANLAR 

• Genel alan tuvaletleri görevli çalışanlarımız tarafından belirlenen sürelerde temizlenip dezenfekte edilir. 

• Tüm genel alan tuvaletlerimizde sabun, dezenfektan ve kâğıt havlu dispenserları bulunmaktadır. 

• Tüm genel alanlardaki kapı kolları, tutamaçlar aydınlatma anahtarları sürekli dezenfekte edilir. 

• Asansörler yüzeyleri, korkuluklar yarım saatte bir dezenfekte edilir.

• Dezenfeksiyon ekibi sürekli gezerek dezenfeksiyon ve arkasından ULV sterilizasyon yapmaktadır. 

• Asansörlerde aynı aileden değilse iki kişiden fazla binilmemesi ile ilgili uyarı yazısı bulunur. 

• Uyarı yazılarına uyulmalı, çok gerekli değilse asansör yerine merdiven kullanılmalıdır. 

• Yüzeylere mümkün olduğunca dokunmamaya dikkat ediniz, eğer dokunmak zorundaysanız öncesinde ve sonrasında ellerinizi lütfen dezenfekte ediniz. 

• Lütfen tüm genel alanlarda sosyal mesafe kuralları ve uyarılarına başta kendi sağlığınız için uyunuz.

GİRİŞ VE GÜVENLİK 

• Güvenlik kapılarında ateş ölçer bulunmaktadır. Misafir ve personellerin ölçülen vücut sıcaklıklarına göre eğer riskli bir durum tespit edilirse hastaneye yönlendirilecektir ve tesislerimiz içerisine alınamayacaktır. 

Tesise giriş yapan tüm konuklar termal kamera ile denetlenir. Olası riskler ve tespitler, Covid -19 / Kriz dönemi eylem planlamasından sorumlu ekibimiz değerlendirilerek ilgili prosedür ve talimatlar doğrultusunda karara bağlanır. 

• Günübirlik misafir kabulü ve misafirlerin ziyaretçilerinin kabulü belli bir süre askıya alınmıştır. Ziyaretçilerinizin tesislerimize alınması bu süreçte mümkün olmayacaktır. 

• Personel transferi sağlayan firmadan, araçların her transfer öncesi ve sonrası temizlik ve dezenfeksiyon uygulaması istenilmektedir. 

• Güvenlik personeli tesislerimize girişlerinde ateş ölçümüne maske ve eldiven kullanarak devam eder, sizlerin de maske kullanmanızı tavsiye ederiz. 

• Otellerimize gelen kargo veya postaların teslim alınması, Kargoların dezenfekte yâda bekletildikten sonra departmanlara teslim edilmesi, kişisel kargolar dâhil bu çalışmalar yapılacaktır. 

• Tedarikçi firma çalışanları maske ile tesislerimiz içerisine alınacaktır. Güvenlik görevlileri, depo ve tesellüm görevlisi tarafından takip edilmesi sağlanacaktır

ÖNBÜRO

• Misafirlerimizin otelimizde kendi maskelerini getirmeleri rica olunur. Maskesini getirmemiş ya da yeni maskeye ihtiyacı olan misafirlerimiz önbürodan imza karşılığında temin edebilirler. 

• Otelimize girişiniz esnasında giriş işlemi ardından, otelimizin Covid-19 küresel salgını ile ilgili almış olduğu önlemler anlatılarak, değişen konsept, tatil anlayışı ve sizlerden beklenen uygulamalar hakkındaki bilgi kitapçığı verilecektir. Bu kitapçığı okuyarak onaylamanızı rica ederiz. 

• Önbüro da misafir ile yüz yüze kontak halinde olunmasından dolayı koruyucu bankolarımız ile hizmet verilmektedir. 

• Giriş ve çıkış işlemleri için, desk boyunca çalışanlar ile misafir arasında sosyal mesafenin korunması adına düzenleme yapılmıştır. Sosyal mesafeyi sağlamak için bekleme noktalarını gösteren sizler için özel hazırlanmış bantlarımıza dikkat edilmelidir. 

• Olağanüstü durum olması nedeniyle size verilen Misafir Beyan ve Taahhütnamesi Formunu imzalamanızı rica ederiz. Eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. Bu formlar KVKK kurallarına göre hazırlanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından mecbur kılınmış zorunlu bilgiler içermektedir. 

• Misafirlerimizden giriş işlemlerine ek, son on dört günlük seyahat hareketleri anketi yapılması sağlanarak bilgi alınmaktadır. 

• Bavullarınız dezenfekte edildikten sonra odalarınıza bırakılmaktadır. Bagaj taşıma hizmetinin opsiyonel olduğunu bir kez daha hatırlatırız. Bu hizmetimizden yararlanmak istemezseniz bavullarınızı yanınızda odanıza götürebilirsiniz. 

• Oda kartları ve havlu kartları dezenfeksiyon kutularında toplanarak misafirden alınırken ve misafire verilirken dezenfekte edilerek verilmektedir. Çıkış esnasında kartlarınızı lütfen dezenfeksiyon kutularına bırakınız. 

• Sizlerin sağlığı için giriş saatiniz 15.00 ve çıkış saatiniz 11.00 olup, Odalarımız 12 saat bekletildikten sonra kullanıma açmaktayız. Bu nedenle odalarınızın erken verilmesi için ısrarcı olmamanızı rica ederiz. 

• Otelimizin konumuna göre bağımsız bir blok ya da kat, olası acil uygulamalar için ayrılmıştır. Bu alanda Covid-19 semptomları gösteren misafir veya personel ivedilik ile izolasyon odasına alınır, Otelimiz tıbbı ekipleri tarafından ilk tespiti yapılır ve sağlık bakanlığının ilgili bölümünden ambulans talep edilerek, pandemi hastanesine transferi gerçekleştirilir. 

• Resepsiyon rutin temizlik işlemlerine ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam eder. 

• Resepsiyon çalışanlarımız maske takarak çalışmaktadır. Lütfen siz de maskelerinizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. 

• Temassız ödeme sistemi uygulamaya alınmıştır. Mümkün olduğunca kartla temassız ödemeyi tercih ediniz. Aksi durumlarda Resepsiyonda para ve kredi kartı işlemlerinden sonra gerekli dezenfeksiyon sağlanmaktadır. 

• Tesisimize ait transfer araçları (Club Car vb.) her transferden önce ve sonra havalandırılmakta ve başta el teması olan alanlar olmak üzere araç dezenfeksiyonu sağlanmakta, yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır

GRUP GİRİŞ İŞLEMLERİ

• Grup giriş işlemine aynı anda 2 misafirden fazlası için izin verilmemektedir. Grup giriş işlemi yalnızca Tur lideri ve misafir ilişkileri desteği ile yapılmaktadır.

MİSAFİR HİZMETLER

Olağanüstü durum olması nedeniyle size verilen Misafir Beyan ve Taahhütnamesi Formunu imzalamanızı rica ederiz. Eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. Bu formlar KVKK kurallarına göre hazırlanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından mecbur kılınmış zorunlu bilgiler içermektedir. 

• Kendini iyi hissetmeyen ve COVID-19 ile ilgili belirtilerden bir veya birkaçı olan misafirlerin odalarından Misafir Hizmetleri departmanını arayıp, odada kalmaya devam ederek doktoru beklemeleri gerekmektedir.

• Misafir Hizmetleri departmanı tarafından kiralık veya kendi aracı ile otellerimiz dışına giden misafirlerin tüm bilgileri alınmaktadır. 

• Misafir ve çalışanlarımızın sağlığı için selamlama olarak el sıkma hareketi yerine mimik ve jestler ile sizleri karşılıyoruz. 

• Misafir Hizmetleri departmanı 7/24 hizmet vermektedir

MİSAFİR ODALARI

• Misafir odalarında rutin temizlik işlemlerimiz Covid-19 kapsamında ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam etmektedir. 

• Oda içine koyulan bardaklarımız geri dönüştürülebilir kullan-at malzemeden üretilmiştir. 

• Misafir tarafından boşaltılan oda detay temizlik ve dezenfeksiyonu yapıldıktan sonra 12 saat boyunca yeni bir misafire verilmez ve bu süre içerisinde iyice havalandırılır. Yeni misafir gireceği zaman tekrar dezenfeksiyon ve ULV sterilizasyonu yapılarak misafire teslim edilir. 

• Eğer varsa hasta misafir tarafından boşaltılan oda en az 7 gün başka misafire verilmez. Bu süreçte oda bol bol havalandırılır, dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemleri tekrarlanır. 

• Kırlent, yatak üstü şal gibi dekor malzemeleri kaldırılmıştır. Odalarda sümenlerin tamamı kaldırılmış ve odalardaki baskılı evrak malzemeleri azaltılmıştır. 

• Odalardaki kit içinde verilen amenities kaldırılmıştır. 

• Odalarda mini bar ürünleri dezenfekte edilecektir. 

• Odalardaki çay kahve setupları; Çay kahve setupların da poşetli tek kullanımlık bardak verilecek. Yanına kolonyalı mendil konulacaktır. 

• Oda temizliklerinde görevli personelimiz koruyucu ekipman kullanmakta ve koruyucu ekipmanı bir sonraki odaya geçerken değiştirmektedir. 

• Süit odalardaki jakuzilerin detaylı temizliği ve dezenfektasyonu her zaman olduğu gibi yapılmaktadır. 

• House Keeping ve odalara girecek teknik departman personellerine tek kullanımlık koruyucu ekipman ile odalara girmesi sağlanacaktır. 

• Odalardaki havalandırma filtrelerinin temizlenmesi ve lejyonella tabletlerinin kontrolü, fan-coil temizlenmesi düzenli yapılmaktadır. Ayrıca AC klimaların aynı standartlarda temizlenmesi sağlanmaktadır. 

• Sosyal mesafe kuralları uygulama şartlarında aynı odada kalan (Aile vb.) kişiler grup olarak dikkate alınmaz.

YİYECEK - İÇECEK

• İçecek seçimleriniz için masaya servis uygulamamız bulunmaktadır. Menülerimizden içecek siparişlerinizi verilebilir ve çalışanlarımızın size yardımcı olmasını isteye bilirsiniz, yâda kafelerdeki sabit menülerden bilgi alabilirsiniz. 

• Kafe desklerinde misafirlerin oturmaları engellenecek şekilde düzenleme yapılmıştır, siparişleriniz kafe çalışanlarımız tarafından alınarak sizlere servis edilecektir. 

• Kokteyllerde şemsiye, garnitürler uygulamamız bulunmamaktadır. 

• Tüm içecek self servis üniteleri kaldırılmıştır. Çalışanlarımız tüm siparişleriniz için size yardımcı olacaktır. 

• Kafe rutin temizlik işlemleri Covid-19 kapsamında ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam edecektir. 

• Kafelerde belirlenen sosyal mesafe kurallarına uymanızı, yönlendirmelere dikkat etmenizi rica ederiz. 

• Şeker ve tatlandırıcılar tek kullanımlık ambalajlar içerisindedir. El temasını en aza indirmek için çalışanlarımız tarafından misafirlerimize servis edilecektir. 

• Ana restoranda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği büfe hizmeti ile sunulmaktadır. 

• Ekmek büfesinde ağırlıklı ambalajlı roll ekmek çıkmaktadır, yâda personelimiz tarafından dilimlenerek porsiyonluk paketler halinde size servis edilmektedir. 

• Açık büfe uygulamalarımızda sosyal mesafe kurallarına uyulması ve çalışanlarımızın yönlendirmelerine dikkat etmenizi özellikle rica ederiz. 

• Açık büfelerde el temasını ve büfeye teması azaltmak amacıyla çalışanlarımız tarafından servis yapılacaktır. Çalışanlarımızın yönlendirmelerine dikkat ediniz. 

• Tuz, karabiber ve baharatlarımız tek kullanımlık paketlerde bulunmaktadır. El temasını en aza indirmek için çalışanlarımız tarafından misafirlerimize servis edilecektir. 

• Misafirlerimiz masaya oturmadan kuver atılmayacaktır. 

• Gece menüsünde adet sunumlar yapılmıştır. Bu sunumlar mutfak personeli tarafından servis edilecektir. 

• Al’a Carte restoran ve room servis seçeneğinizin de olduğunu hatırlatmak isteriz. 

• Toplantı salonunda ve dış aktivitelerde coffee break vb. servis sunumlarında F&B personelimiz ile hizmet verilecektir. Farklı bir servis sunumu uygulanmayacaktır. 

• Tüm servis boyunca koruyucu özellikte tek kullanımlık maske, eldiven, önlük ve gerektiğinde yüz siperliği kullanılmaktadır. 

• Gıda üretim aşamalarında HACCP standartlarına tam uyum sağlanmaktadır, gıda güvenliği uygulamaları detaylı olarak devam etmektedir. 

• Mutfak ve büfeler rutin temizlik işlemleri Covid-19 kapsamında ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam eder. 

• Mutfak giriş kapısı tek yerden planlama yapılarak hijyen koridoru oluşturulmuştur. 

• Mutfağa giren her malzeme mutlaka dezenfekte edilir. Tüm misafirlerimiz yiyecek mekânlarımıza hosteslerimiz tarafından karşılanarak el dezenfekte işlemi yapılmasından sonra içeri davet edilmektedir. 

• Sosyal mesafe kuralları ve uygulama şartlarında aynı odada kalan (Aile vb.) kişiler grup olarak dikkate alınmaz. Yeme – içme ünitelerinde sosyal mesafe kuralı gözetilmez.

KAHVALTI (07.00- 10.30) 

• Büfe revizyonları / sosyal mesafe kurallarına göre, Ürün hazırlık ve sunumlarımızın şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, misafirlerimizin isteklerine göre birebir servis yapılmaktadır. 

• Ürünler anında pişirilir. Canlı, taze ve sıcak sunulur. 

• Şarküteri, ekmek ürünleri kişiye özel dilimler halinde hazırlanır. Servisi personelimiz tarafından yapılır. 

• Hızlı kahvaltılık ürünleri günlük olarak hazırlanır. 

• Dezenfekte edilebilir ekipmanlar ile sunulur. 

• Ürünler tek kullanımlık sunumlar ile misafirlere hazırlanır. Şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, misafirlerimizin isteklerine göre birebir servis yapılmaktadır. 

• Reçel, marmelat, bal, kaymak, tereyağı, margarin, fındık ve fıstık ezmesi gibi ürünler porsiyon halinde sunulur. Şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, misafirlerimizin isteklerine göre birebir servis yapılmaktadır. 

• Zeytin büfesinin yanında zeytinyağı, zeytin ezmeleri ve baharatlar ile porsiyonluk tabaklarda misafir istediği şekilde hazırlanır ve servis edilir. 

• Kahvaltı büfesinde sunulan salata ve söğüş ürünleri misafirin istediği şekilde hazırlanır salata sosları, zeytinyağı, ekşiler, sirkeler ile servis edilir. 

• Omlet, klasik yumurta çeşitleri ve wafflee & pancake & krep çeşitleri misafirlerin istediği stilde hazırlanır ve servis edilir

ÖĞLE YEMEĞİ (12.30-14.30) VE AKŞAM YEMEĞİ BÜFE (19.00-21.00)

• Aşağıdaki ürünler kişiye özel dilimler halinde hazırlanır, büfe revizyonları / sosyal mesafe kurallarına göre, ürün hazırlık ve sunumlarımızın şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, misafirlerimizin isteklerine göre birebir servis yapılmaktadır. Şeflerimiz tarafından misafirimizin seçimine göre servis yapılır: 

Soğuk ürünler 

• Şarküteri ürünleri 

• Süt ürünleri 

• Soğuk meze ürünleri 

• Soğuk salata ürünleri Sıcak ürünler 

• Çorba ürünleri 

• Pizza ve pide çeşitleri 

• Makarna çeşitleri 

• Fritöz ve tava ürünleri 

Sıcak ürünler 

• Et, tavuk, balık ve deniz ürünleri misafirlerimizin tercihine göre pişirilip şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, misafirlerimizin isteklerine göre birebir servis yapılmaktadır 

• Lokal tencere yemekleri hazırlık ve sunumlarımızın şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, misafirlerimizin isteklerine göre birebir servis yapılmaktadır.

SET MENÜ UYGULAMALARI

Ayrıca günün değişmeyen sabit klasikleri olacak 

• Başlangıçlar (seçenekli) 

• Salatalar (seçenekli) 

• Makarnalar (seçenekli) 

• Ana yemekler (seçenekli) 

• Tatlılar (seçenekli)

AKŞAM YEMEĞİ / A’LA CARTE ( 19.00 – 21.00 )

Lobi bölümünde bulunan misafir ilişkileri departmanındaki arkadaşlarımız sizlere A’ la Carte rezervasyonlarınızda yardımcı olmaktadır. A’la Carte restoranlarımızın lezzetlerinden faydalanmak isteyen misafirlerimizin bir gün önceden (Saat 09.30 ila 14.00 arası) rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Minimum bir haftalık konaklama şartı aranmaktadır. 

Bir haftalık konaklama sürecinde bir a’la carte restoran lezzetlerimizden bir defa deneyimlediğinizi lütfen unutmayınız. 

Özel dekore edilmiş salonları, sıcak atmosferleri, kaliteli özenle hazırlanmış sunumları, özel seçkin menüleri ve değerli misafirlerimizin güzel - şık kıyafetleriyle zenginleşecek, size unutulmayacak romantik özel bir akşam yemeği yeme imkânı sağlayacak Al’a Carte restoranlarımız; 

Tex- Mex, Mexsika lezzetlerin sunulacağı Al’a Carte restoranımızdır Adin Beach Hotelde sizlerle buluşturuyoruz. Ön rezervasyonludur. 

Osmanlı restoranımız, geleneksel Türk-Osmanlı damak tadının doruğa ulaştığı restoranımızdır. Yöresel Türk yemekleri, leziz kebap ve meze çeşitlerimizden tatmak için tercih etmeniz gereken Al’a Carte restoranımızdır. Ön rezervasyonludur. 

Akdeniz restoranımız, mutlaka tatmanız gereken deniz ürünlerimiz beğeninize sunulmuştur. Ön rezervasyonludur, Menü planlaması mevsimselliğe uygun şekilde ve bağışıklık sisteminin desteklemesi göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. 

Menüde, bölgeselliğe, organik ürünlere, sürdürülebilirliğe, verimliliğe, popülerliğe ve deneyime yer verilmektedir.

MENU PLANLAMA BAŞLIKLARI 

• Başlangıçlar (seçenekli) 

• Salatalar (seçenekli) 

• Makarna & Risotto ( seçenekli) 

• Fırından ( seçenekli) 

• Ana Yemekler (seçenekli) 

• Tatlılar (seçenekli) 

• Mevsim Meyveleri

DAMLATAŞ VE KEYKUBAT SNACK  

Sizin için seçtiğimiz aşağıdaki ürünler ile menüler hazırladık. Bu menüleri büfe revizyonları / sosyal mesafe kurallarına göre, menü hazırlık ve sunumlarımızın şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, hazırlanmakta F&B görevlilerimiz ile misafirlerimizin isteklerine göre birebir masaya servis yapılmaktadır. 

KLEOPATRA SNACK 

Sizin için seçtiğimiz aşağıdaki ürünler ile menüler hazırladık. Bu menüleri büfe revizyonları / sosyal mesafe kurallarına göre, menü hazırlık ve sunumlarımızın şeffaf seperatörlü büfelerimizde şeflerimiz tarafından, hazırlanmakta F&B görevlilerimiz ile misafirlerimizin isteklerine göre birebir masaya servis yapılmaktadır. 

PASTANE VE MEYVE ÜRÜNLERİ 

Misafirlerimizin isteğine göre porsiyonluk olarak şeflerimiz tarafından, hazırlanan ürünlerimiz servis personellerimiz tarafından birebir masaya servis yapılmaktadır. 

EĞLENCE VE AKTİVİTE 

• Gündüz aktiviteleri sadece dış mekânlarda ve sosyal mesafeye göre organize edilmektedir. 

• Amfi tiyatroda sosyal mesafeye uygun oturma düzeni sağlanmıştır. Uyarılara ve yönlendirmelere dikkat etmenizi rica ederiz. 

• Canlı müzik aktiviteleri sosyal mesafe kuralına göre devam eder. 

• Günlük aktiviteler sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak organize edilmiştir. 

• Takım spor aktiviteleri iptal edilmiştir. 

• Dans pisti, havuz oyunları, sahne aktiviteleri iptal edilmiştir. 

• Münferit spor rezervasyonları animasyon ekibi tarafından organize edilerek açık alanlarda devam edecektir

ADİN KIDS & TEENAGER CLUB 

• Mini Club ve Teenage Club rutin temizlik işlemleri Covid-19 kapsamında ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam etmektedir. 

• Kapalı alanlarda yapılan aktivitelerimiz tamamen iptal edilmiştir. 

• Havuz aktiviteleri belirli bir süre askıya alınmıştır. 

• Önlemler nedeni ile alternatif olarak açık alan aktivite programları yapılmıştır. 

• Açık alan aktiviteleri için çocuklarımızın sosyal mesafeye uymaları için planlamalar yapılmıştır. 

• Bahçe alanında bulunan oyun parkı dezenfeksiyon sıklığı arttırılmıştır. 

• Mini Club ve Teenage Club girişlerine, çocuklarınız için alınan tüm önlemlerle ilgili bilgilendirme afişleri ve aktivite programları asılmıştır. 

• Top havuzlarımız iptal edilmiştir. 

• Mini Clubte ateş ölçer bulunmaktadır ve çocuklar ateş kontrolü sonrası mini club bahçesine kabul edilmektedir. 

• Mini Club genel alanların / oyuncakların temizlik ve dezenfeksiyonu her aktivite öncesi ve sonrası yapılmaktadır

HAVUZLAR, PLAJ & SU PARKLARI

• Yüzme havuzlarımız Sağlık Bakanlığı’nın sürekli kontrol ve denetimi altındadır, havuzlarımız Covid-19 acısından tamamen güvenlidir. 

• Tesislerimizde havuz metrekarelerine göre yüzen kişi kapasitesi ve sosyal mesafe denetlemesi cankurtaran ekipleri tarafından yapılmaktadır. 

• Havuz ölçümleri günde üç defa düzenli olarak yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. 

• Havuz etrafındaki panolarda hem analiz sonuçlarını hem de kimyasal ölçümlerini görebilirsiniz. 

• Havuzları kullanmadan önce duş alınız. 

• Şezlonglar sosyal mesafeye kuralına göre yerleştirilmiştir. 

• Şezlonglar her akşam yeniden dezenfekte edilmektedir. 

• Su parklarımızda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde limitli ve kontrollü olarak uygulamalar devam edecektir. 

• Sosyal mesafe kuralları uygulama şartlarında aynı odada kalan (Aile vb.) kişiler grup olarak dikkate alınmaz

SPA

• SPA uygulamaları Covid-19 kapsamında ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam etmektedir. 

• SPA alanlarının kullanımı tamamen rezervasyon sistemi ile olacaktır. Rezervasyonsuz giriş mümkün olmayacaktır. Her rezervasyon arası yarım saat temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılacaktır. 

• SPA çalışanlarımız maske ile çalışmaktadır, aynı şekilde misafirlerimizin de yüz yüze uygulamalarda maske takmaları önemlidir. 

• SPA çalışanlarımız her uygulama öncesi kendi dezenfeksiyonunu yapmaktadır. Lütfen siz de uygulama öncesi duş alınız. 

• Hamam ve sauna alanlarımızda maksimum kullanıcı sayıları sosyal mesafe kurallarına göre belirlenmiştir. 

• Havlu deskinde havlu kartları için hijyen tepsisi oluşturulmuştur. Havlu kartlarınızı tepsiye bırakın, teslim alınan kartlara sürekli olarak dezenfekte işlemi uygulanır.

FITNESS CENTER 

• Fitness uygulamaları Covid-19 kapsamında ek dezenfeksiyon ve sterilizasyon önlemleri ile devam eder. Fitness alanlarımız sürekli ozon cihazı ile dezenfekte edilmektedir. 

• Ekipmanların dezenfeksiyonu her kullanım sonrasında mutlaka yapılmaktadır. 

• Fitness girişinde maksimum kullanıcı sayısı sosyal mesafe kurallarına göre belirlenmiştir. 

• Maske kullanımına ve fitness girişinde ellerinizi dezenfekte etmeye dikkat etmenizi rica ederiz. 

• Misafirlerimiz için açık hava fitness aktivite programları fitness girişinde asılıdır. Mümkün olduğunca dış alan aktivitelerini tercih ediniz. 

• Fitness kullanımı için rezervasyonlar fitness sorumlusu tarafından alınır ve takip edilmektedir.

TEKNİK HİZMETLER 

• Tüm alanlarda taze hava sirkülasyonu sağlanır. 

• Klima santrallerinin dezenfeksiyonu yapılır, filtrelerin temizliği kontrol edilir ve kayıt altına alınmasını sağlanır. 

• Klima sıcaklıklarını 23 °C ile 26°C arasında muhafaza edilir. Kullanım suyunun 50°C altına düşmemesi sağlanır. 

• Soğuk su klor seviyesi, 0,2 PPM -0,5 PPM seviyesinde tutulur. 

 • Açık havuz için 1 PPM ile 3 PPM seviyesinde tutulur. 

• PH: 6,5- 7,8 seviyesinde tutulur

ADİN SHOPPING CENTER

• Tesisimiz içerisinde ve çevresinde bulunan dükkânlarımıza alınan önlemlere uyması zorunlu hale getirilmiştir. 

• Mağaza çalışanları maske kullanmakta ve sosyal mesafeye dikkat etmekte, günlük temizlik ve dezenfeksiyonları sağlamaktadırlar.

DOKTOR OFİSİ

• Eğer siz ve yakınlarınızda yüksek ateş, öksürük ve solunum sıkıntıları olursa aksatmadan otellerimizin doktorları ile görüşmenizi rica ederiz. 

• Hem sizin hem de tesislerimizde bulunan diğer kişilerin sağlığı için önemli olan bu konuya göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz. 

• Doktor ofisimiz sosyal mesafe kurallarına uygun çalışmaktadır. 

• Her hasta sonrası doktor ofisi dezenfekte edilmektedir. 

• Tesislerimizde 7/24 doktor ve sağlık görevlisi hizmeti sağlanmaktadır. Ücretli servis verir

ÇALIŞANLARIMIZ

• Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir. 

• Covid-19 salgınının başladığı günden itibaren Dünya Sağlık örgütünün çalışmaları takip edilerek çalışanlarımıza eğitimlerimiz devam etmektedir. 

• Çalışanlarımız ofis, genel alan ve odaların temizliğinde Covid-19 kapsamında kullanılan temizlik maddelerinin içerik ve uygulama eğitimlerini almıştır. 

• Dünya sağlık örgütünün onayladığı içerikler kapsamında çalışanlarımıza, Covid-19’dan kendilerini nasıl koruyacakları, kişisel hijyen yöntemleri, bu dönemde beslenmenin önemi konusunda gereken bilgilendirmeler yapılmıştır. 

• Bu sayede hem çalışanlarımız hem de ailelerinin bilinçlenmesi sağlanmaktadır. 400 çalışanımıza eğitim verilerek bu bilgileri aileleri ile paylaşması sağlanmış ve yaklaşık 925 kişiye eğitimlerimiz ulaşmıştır. 

• Tüm çalışanlarımızın işe başlama işlemlerinde mutlaka Covid-19 temiz test raporu sonuçları incelenmektedir. 

• Tüm çalışanlarımıza yeterli sayıda maske, eldiven, yüz siperliği ve üniforma sağlanmıştır. 

• Uzaktan eğitim gibi yöntemlerin uygulanamayacağı eğitimlerin ise sosyal mesafe ve hijyen kuralları göz önünde bulundurularak en az kişi ile yapmaya özen göstermekteyiz. 

• Tüm çalışanların kişisel hijyen ve sosyal mesafe eğitimi yansıra Stresle Başa Çıkma eğitimlerini de verilmektedir. 

• Misafir alanlarında uygulanan sıkı temizlik ve dezenfeksiyon uygulamaları personel alanlarımızda da devam etmekte, ayrıca çalışanlarımızın sosyal mesafe kurallarına uygunluğu kontrol edilmektedir. 

• Personel alanlarımızda kişisel hijyen, COVİD-19 ve sosyal mesafe afişleri de yer almaktadır. 

• İnsan Kaynakları uygulamaları Covid-19 kapsamında ek önlemleri ile devam etmektedir. 

• Bu hastalık belirtilerinden yalnızca birini taşıyan personellerin departman müdürü veya şeflerine haber verilerek kontrole gönderilmesi sağlanmaktadır. 

• Departman yöneticileri, çalışanların sağlık durumlarını daima gözlemler ve gerekli durumlarda İK ve işyeri hekimine yönlendirir. 

• Hasta olan ve tedavisi yapılan çalışan, sağlık kuruluşu tarafından işe başlamasında sakınca bulunmadığına dair (işe dönüş) rapor ile işverenini bilgilendirerek işine devam edebilecektir

Genel Otel Olanakları
 • Kese ve Cilt Bakımları - Ücretli
 • Havalimanı Servisi - Ücretli
 • Çocuk Aktivite Merkezi - Ücretsiz
 • Masaj - Ücretli
 • Kablosuz İnternet Bağlantısı - Ücretli
 • Bebek Bakıcı Hizmeti - Ücretli
 • Buhar Banyosu - Ücretsiz
 • Sauna - Ücretli
 • Güzellik Salonu - Ücretli
 • Türk Hamamı - Ücretsiz
 • Mini Kulüp - Ücretsiz
 • Çamaşırhane - Ücretli

HIS Turizm & Sompo Sigorta İptal Güvence Paketi

İptal güvence paketimiz ile sizlere her koşulda rezervasyonlarınızı cezasız iptal etmek hakkı sunuyoruz. Rezervasyonunuzun başlangıcından 72 saat öncesine kadar cezasız iptal hakkınız bulunmaktadır. Üstelik bu paket siz değerleri misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu uygulama yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri, transfer hizmetleri ise kapsam dışıdır. Bu uygulama 1 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasındaki minimum 3 gece üzeri konaklamalarda geçerlidir.