Tatil Özel Bir Histir

Hakkımızda

Gençlerin daha fazla yurt dışı seyahati yapması fikriyle 1980 yılında Hideo Sawada tarafından kurulan HIS, Japonya’da tur seyahatinin popüler olduğu bir dönemde seyahati ve tatili farklılaştırdı. Ucuz uçak biletleri satarak daha fazla seyahat severin kişisel seyahatine kapı açan HIS, günümüzde dünyanın en büyük 10 seyahat operatöründen biri konumunda. 70’ten fazla ülkede 500’den fazla ofisi ve 18.000’den fazla çalışanı ile turizmde geleceği şekillendiren HIS’in 2005 senesinde açılan ofisi HIS Travel ise, dünyadaki tüm HIS ofisleri arasında en başarılı ofis olaraköne çıkıyor. HIS Travel, yaklaşık 150 çalışanı ile tatili özel kılıyor.

Japon kalite anlayışı, global güç, geniş tedarikçi ağı, turizm profesyonellerinde noluşan ekibi ve herkes için seyahat misyonuyla turizm sektöründe bir devrim yaratan HIS, sizleri yeni kültürlerle ve unutulmaz deneyimlerle tanıştırmak için çalışıyor. Ucuzuçak bileti, her segmente hitap eden yurt içi ve yurt dışı turlar ile otel rezervasyonlarınızı size en uygun seçeneklerle gerçekleştiriyor.

40 yılı aşkın sektör tecrübesi ile 185’ten fazla ülkede, 500.000’in üzerinde anlaşmalı otel ve uygun fiyatlı uçak bileti hizmetimizle tatil rehberiniz olmakistiyoruz. Tatil için ihtiyacınız olan otel, uçak ve tur rezervasyonları uygun fiyatlarla HIS Travel’da!

Dünyanın En İyileri Arasında: HIS Travel

2005 yılından itibaren Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan HIS Travel İstanbul,Ankara ve Türkiye ofislerine bağlı olan; İran, Yunanistan, Azerbaycan, Katar ve Dubaiofisleri ile seyahat sektöründe lider bir konumda bulunuyor. Japonya merkezli HISTravel, en çok uçak bileti satan acente olarak 15 senedir Türk ve dünya turizmine değer katıyor. Geçtiğimiz yıllarda en iyi incoming ve en iyi outbound acentesi seçilen HIS Travel, 2018 yılında 70 ülkeden 550 ofis arasında, HIS’in en başarılı ofisi ödülünelayık görüldü. Dünyadaki en büyük firmalarla iş birliği içerisinde olan HIS Travel; otel rezervasyonu, yurt içi ve yurt dışı tur, uçak bileti, seyahat sigortası, vize işlemleri ve transfer gibi tatil için ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimleri kusursuz bir hizmetle birleştiriyor.

Kalite Politikamız

HIS Travel olarak amacımız, üstün Japon kalite anlayışını bir adım ileriye götürerek, misafirlerin tatil keyfini tam anlamı ile yaşamalarını sağlamaktır. Turizm sektörünün profesyonelleri ile çalışan HIS Travel teknoloji yatırımları, insan kaynağı, sürekligelişen vizyonu ve global gücü ile misafirlerine eksiksiz hizmet vermeyi hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyetini temel alan anlayışıyla HIS Travel, sektördeki liderliğini ve farkını korumaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Herkes için seyahat anlayışıyla tatili özgürleştiren HIS Travel, tatil için ihtiyaç duyulan her şeyi A’dan Z’ye organize ediyor.

Misyonumuz

Japonya kökenli HIS’in Türkiye ofisi olan HIS Travel, kökenlerinin kalite anlayışını Türkmisafirperverliği ile buluşturuyor. Seyahati bağımsız kılan, doğru ve güvenilir tedarikçi kaynağı ile yoluna devam eden, müşteri memnuniyetini en üst seviyedetutan, insana ve teknolojiye yatırım yapan, tüm coğrafyaların sınırlarını bir yaparakherkesi aynı göğün altında buluşmaya davet eden HIS ile tatil bu yüzden özel bir histir.

Ödüllerimiz

EMITT Fuarı - En İyi Stant Dekoru ÖdülüMSC
Cruises - Cruise Planet En İyi Tur Operatörü Tercihi
Change&Create - Fark Yaratan Ofis HIS Travel
HIS Global - Yılın En Başarılı Ofisi HIS Travel
Türkiye Kalite Derneği - Üyelik Sertifikası
NATO - Uluslararası NATO Ödülü

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı: His Uluslararasi Turizm Sey Acentasi Ltd. Sti.
Ticaret Sicil Numarası: 567670
Tescil Tarihi: 2005
Vergi Dairesi ve Numarası: Mecidiyekoy - 4620319374
Mersis No: 0462031937400010
Genel Müdürlük Adres ve Telefon: 19 Mayis Mah. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk SokakSisli Plaza E Blok No:15, 34360 Sisli, Istanbul 0212 703 37 37